Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire izgató látni, ahogy egy srác, akinek 20 centis farka van, kiveri egy videochat közben?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 22:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én ezt mindd megcsinálom, ha tényleg lány vagy. Nem kell se nude-al bizonyítanod, se semmilyen villantással...:D

Elég ha ugyanígy megcsinálod hogy leírod egy papírra hogy GYK és mellé teszed a kezed körmökkel felfelé és kész...:)

ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
11 es,én senkinek nem bizonyítok semmit,nincs rá okom. Aki elhiszi elhisz,aki nem nem,hogy L vagyok. Nem kérek és nem küldök semmit,viszont azt tapasztalom,hogy ha méröszalagos kép szóba kerül,már nem ír vissza senki,szóvak ennyit a 20 centiről.
ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#9

Valóban csak a farkammal? Eeej a francba... ezt akkor majd megírom pár nőnek, hogy elcsesztük a sorrendet... :D

Jaaa igen, tény, hogy vannak olyan nők is, de azért az átlag nem olyan. Mint ahogy az átlag pasi se küldözgeti szét mindenkinek kéretlenül a farkát.

ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

#13

Ez pont így van ahogy írod, ugyanarról beszélünk akkor. :D

ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
😁😁😁10# jót röhögtem most ezen. Köszönöm! Jó poén volt. Ha meg nem poén, most is nevetek. 😁 pacsi ezért ✋️
ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
De 9es, a Gyakoris átlagpasi igen, az életben nyilván nem. (nem a 9 vagyok)
ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ne vesszetek össze!
ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Másnapos Sárkány ***** válasza:

#17

DE!

Én nem tudom követni ki-kicsoda. Eeej de szép is vót régen, mikor még többen írtak nyilvános nicknévvel :/

ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:

Vonalzót most nem kerestem nektek, ez volt összehasonlítási alapnak.

De tudom csalok is mert, kicsit feljebb van, úgyhogy az optikai csalódás miatt helyből csak fele ekkora. De azért imádlak titeket GYK!

A csajok viszont utálnak, meglátják és instant visszautasítanak, evvan... :(

www. * .eu/view.php?filename=35320240403_2317.png


Csillag helyére írjátok be a honlap nevét, gondolom mindneki ismeri, csak nem lehet úgy linkelni.

ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
senki nem fogja megnézni 19 es,1,2 homáron kívül,de ezt nem fogjátok fel. Gondolom privátban is te írtál,azt sem néztem meg.
ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!