Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tartható egy hármas/cuc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható egy hármas/cuckold kapcsolat?

Figyelt kérdés
3 hónapja csináljuk a pasimmal ezt a fajta "életvitelt", de kicsit aggódom hogy hosszútávon a kapcsolatunk látja kárát.
ápr. 4. 09:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%

Férjemmel lassan 3 éve csináljuk, 5 éve vagyunk házasok, előtte 3 évig együtt. Nagyon engedelmes kis cuckold-rabszolgát neveltem belőle ezidő alatt, és egyszerre 2-3 szeretőt is tartok mellette, akik azért folyamat cserélődnek. Rajta kívül csak szex és más semmi, ha valamelyik többet akar, vagy én érzem, hogy kezd kialakulni valami, akkor azt dobom... Néha nehéz, de eleve azért kezdtük el, mert kell a folyamat változatosság, új élmény, így előnye is van. Őt egyrészt izgatja is ez a szerep, másrészt meg a tényleges szexre sokkal kevesebb, max negyedannyi igénye van, mint nekem, így adta is magát a dolog.


Hogy ő, mint cuckold mennyire van belevonva harmadiknak, változó és partnertől függ, ami minden alkalommal megvan, (amellett,hogy folyamat erényövbe van zárva), hogy előre tudja, melyik szeretőmhöz megyek, onnan legalább pár merészebb képet küldök neki magamról, és otthon részletesen mesélek, de van, hogy ott is van velünk, és megkötözve nézi/zsákkal a fején hallgatja a felszarvazást :) A kövi, amibe bele akarom rángatni, az egy forced bi élmény, még hezitál, mert állítja, hogy 100% hetero, pedig a strapont minden módon imádja, de egyszer úgyis ráveszem :P


29N

ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy jártam, hogy a csajom lelépet a másik pasival. Én 27 ő 26 volt a pasi meg 21. De a pasinak nagyon nagy farka volt, nagyon jól nyalt és kb báreddig bírta az ágyban, mert 2-3 menetet simán letolt. Persze vagy 1 évig voltak együtt utána jött volna vissza a csaj, de már így nem kellett.
ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
59%
meddig tartható az csak rajtatok áll, erről senki nem tud semmit az olvasók közül.
ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsőre állandó pasi, ennyi a trükk.
ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

#12

Jó hát aki erre adja a fejét benne van a pakliban ez is. Nem véletlenül mondják,hogy csak az kezdjen ebbe bele akinek stabil lábakon áll a kapcsolata. Persze ilyenkor is előfordulhat de kisebb az esély rá.

ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

#14

Mi azért kerestünk állandó pasit mert valljuk be az alkalmi kapcsolatok többsége ritkán sül el jól.

Az hogy egy partnerrel az ágyban is meglegyen az összhang és az a bizonyos össze szokás,nem egy alkalom kell. Sok esetben ezért a beszállót egy alkalom után nem lehet megismerni és véleményt alkotni róla. Sok tényezős a dolog.

ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ahol a beszállóval lelép valamelyik fél ott már eleve repedések vannak a kapcsolat érzelmi részében. A lelépés megtörtént volna amúgy is idővel.

Egy kiegyensúlyozott, érzelmileg stabil kapcsolatban, ahol a testiség felé nyitnak esélye sincs a beszállónak a kicsábításra.

ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ameddig nem alakulnak ki érzelmek..
ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#18 igen érzelmek vannak - a párjával, de nem a beszállóval.
ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
#19 Ez nem ilyen egyszerű. Ha a beszálló úgy meg tudja dugni, mint előtte senki, akkor lehetnek bajok. Van a szerelmesre dugás jelenség.
ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!