Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tartható egy hármas/cuc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható egy hármas/cuckold kapcsolat?

Figyelt kérdés
3 hónapja csináljuk a pasimmal ezt a fajta "életvitelt", de kicsit aggódom hogy hosszútávon a kapcsolatunk látja kárát.
ápr. 4. 09:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#20 a szerelemhez édeskevés az hogy valaki jól tud dugni! Az is fontos, hogy kiegyensúlyozott legyen a szex, de az is, hogy emberileg jól kijöjjenek, találjon a másikban vonzót. Ja és hozzáteszem, ha egy nő szereti a többest akkor erről a vágyáról nem fog lemondani akkor sem ha xy beszáló jól megdugja - attól még nem akar majd vele kettesben elmenni (ez az amit nagyon sokan benéznek).
ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#21 ezért érdemes olyat keresni aki nem felel meg az ideáloknak. Persze itt nem extrém dolgokra kell gondolni.
ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22 s annak meg mi értelme? Fordítsd meg a helyzetet, ha te hármasozni akarnál akkor olyan nőt vennél be amelyik nem tetszik, vagy olyat amelyik tetszik? Nyilvánvalóan olyan(ok) lesz(nek) a beszálló(k) akik szimpatikusak, nem olyan akitől viszolygás fog el.

Ahol erős érzelmileg a kapcsolat ott a beszállónak esélye sincs az akkor és ott történő dolgokon kívül bármire is.

ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#21 Pedig van ilyen. Nem egy példát tudok a saját környezetemből is. De a neten is lehet olvasni ilyeneket.
ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
66%
#24 igen, előfordul ilyen, láttam rá én is precedenst, de az alapfelállás mindenhol ugyanaz volt - nem volt meg a pár tagjai között a megfelelő érzelmi kötődés, kötelék, ezért talált a beszálló "rést". A szakítás valószínűleg megtörtént volna amúgy is, a többesezés csak felgyorsította a folyamatot.
ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Èvekig így èltünk,majd asszony elkezdett kötődni.Nem.voltam jelen,akkor is szexeltek,utólag tudtam meg(ha megtudtam),csak utána jöhettem èn, tehát ha csak szombaton találkoztak,akkor nekem szombatig semmi sem volt,ès ha volt, akkor csak utána,majd az is elő kezdett fordulni,hogy utána sem.Assony jóízűen lefeküdt aludni,15 perc múlva bèkèsen,kielègülten szuszogott.Itt már nem lehetett visszafordítani a dolgokat,ha meg szerettem volna beszélni,csak veszekedèsre fordította a dolgokat,mert veszèlybe èrezte a kapcsolatukat.Elváltak útjaink,ès ők sem jöttek össze,helyette asszony talált egy másikat,akibe most szerelmes,ès beszèlünk nèha,eszèbe nem jut ilyen a mostani faszival.Azt mondja ez csak velem ment így,mert mellettem megtehette,de az új faszi kitekernè a nyakát.Persze az újnak nagyobb van mint nekem,lehet ez is egy ok.
ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#26 nem ez volt az ok (mármint nem a méreted), hanem az érzelmi eltávolodás. Ez bekövetkezett volna akkor is ha nem kezdtek hármasba - alapból a hátad mögött kezdett volna félrejárni a tudtod, beleegyezésed nélkül.
ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nos igen,erre èn is gondoltam,hogy megcsalt volna,ha nem megyek bele.Így viszont megalázott,ez sem jobb,mert ez már kívül esett a játèkon.Ha lett volna leállító szavunk,már az elején mondtam volna,de sajnos nem lehetett.Azt gondolom ma már,hogy aki gond nélkül,sőt èlvezettel szopja a másikat,kièlvezi a mèretèt,stb,az valójában nem velem akar lenni,kevès vagyok neki,többre vágyik.Hacsak nem azèrt,van velem,mert olyan beteg lelkű mint az èn exem.Itt nem a cuckoldra gondoltam,a beteg lelkűvel, inkább a hazudozásra, manipulációra,árulásra,fájdalomból táplálkozásra.
ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
26 ès 28 voltam
ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#28 "de sajnos nem lehetett" leállító szó. Na látod már itt kezdődött a bökkenő! Már az alapvető bizalom hiányzott, az nem "játékszabály" hogy ő azt csinál amit akar, te meg le vagy tojva, vágjál hozzá jópofát. Ti nem cuckoldra mentetek, hanem csak elkísérted a félrelépéséhez.

Félrelépett volna így is, úgy is (lehet már megtette amúgy csak nem tudtál róla). Az alap bizalom, érzelmi kötelék hiányzott a kapcsolatotokból. Ezt semmiféle többes nem tudja pótolni! A többes csak a kapcsolat fűszere - ahol mindkét fél vágyik rá - a közös játékszabályok mentén. Nem pedig pótlék!

ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!