Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér nővel milyen a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér nővel milyen a szex?

Figyelt kérdés
Nagy fenék és hatalmas mell, és vastag combok. Lehet azért izgató és élvezetes a szex vele?

ápr. 4. 09:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon kövér nem vagyok, de nincs nagy mellem, sőt. Egyébként sok embertől hallottam, hogy ugyanolyan, mint mással. Bár ha nagyon - nagyon kövér, alig férsz oda.
ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Volt közöm nagyobb csajokhoz is.

Ugyanolyan. Mondjuk ha meglovagol jobban érzed, hogy benne vagy ha rád ereszti a súlyát. De kb ennyi. Meg a Vénuszdomb nem csontos, hanem párnázott, heves szex közben sem nyom a szeméremcsont.

ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Menjetek már a frncba perverz nyomorékok. Első volt.
ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Nekem most elég kövér baràtnőm van és mivel nincs 20 centis lécem ezért igen nehéz hozzàférni még missziben is. A lovaglàsnál meg a súly miatt hamar lelankadok.
ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

4. Mega többi is , ne legyetek hülyék.

HA hanyatt fekszik pont úgy lehet szexelni mint a vékonyabbal.

HA szét teszi a lábát semmit nem jelent hogy kövér.

Talán hátulról nehezebb, de ha a csaj akarja és úgy tartja oda akkor az se lehetetlen.

ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, nem ettől függ, de a nagyon-nagyon kövér csajnál már technikásabbnak kell lenned, hogy hozzáfér. Egyszer megtekertem egy 100 kg-s kövér nőt (igen, van az a kiéhezettségi, na meg alkohol szint 😂) jó ha a fele bent volt a többi eltűnt a nagy zsíros hátsója között.
ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
42%

#2

50 kg vagyok és húsos a szeméremdombom. Ez nem testalkattól függ.


Amúgy szerintem aki kövérekre bukik, annak velük jobb, aki nem bukik rájuk, annak meg tökmindegy, mert csoda lesz, ha feláll. Nekem nőként is olyan ez, hogy egy túlsúlyos pasi hiába tudna jól nyalni meg dugni, ha egyszer rosszul vagyok a testétől, nekem akkor is izmos pasival lesz jobb, ha bénább.

ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, de nem is akarom megtudni 😵
ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretjük egymást, akkor csodálatos
ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
57%

7.


Akkor minek írsz ide?

Dicsekedni? 😆


Én sem vagyok vékony, de kövér sem. Eddig mindenki dicsért és mivel hajlékony vagyok, a lábaim és a karjaim is a vállamra lehet hajtani. 😌

ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!