Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi a farkam, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi a farkam, akkor inkább a kis mellű nőknél van esélyem?

Figyelt kérdés

Gondolom ők jobban tolerálják, hogy csak 14 cm a farkam állva. Nagy mellűek egy picit lenéznének? :(


Nekem tetszenek a kis és nagy mellek is, mert nálam az arc, és vonzó tekintet a fontosabb, mielőtt leszól valaki.


F/22



ápr. 4. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Csak kis mellűeknél
Nagy mellűeknél is lehet esély
Nincs köze a mellhez
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Kis mell kis farok? Nincs logika közötte maga a kis szó csupán.
ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Azért ne csináljunk már úgy mintha nem lenne benne logika.


A pasik nagyobb része inkább bukik a nagyobb, formás mellekre, aztán aki itt nincs eleresztve az kapásból kevesebb figyelmet kap, így válogatni sincs akkora lehetősége.

ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos a péniszem, de a kismellű lányokra bukok. Sőt, ha melle sincs az sem zavar. Ennek a pénisz méretéhez semmi köze. 46f
ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is 14 cm, 12 lánnyal voltam együtt, abszolút nem mérvadó. Ha tudod használni akkor esküszöm neked ők fognak legközelebb levarrni téged.


22/F

ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos a méretem. És a kis mellű csajokat szeretem, fincsi sali puncival
ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
A nőknek nem farok, hanem odafigyelés, tisztelet, megbecsülés, bizalom, biztonság, minőségi idő, érzelmek kellenek.
ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz... Nem a melleivel szexelsz.


Látszik éretlen vagy a szexhez még.


Nézd meg, a #4-es ugyanolyan idős mint te, mégis több esze van...

ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, ennyi ésszel az mínusz A kosarú nőknél is esélytelen vagy... 14 cm átlaghossz és a vágyaknak, az ágybeli teljesítményhez, a preferenciához semmi köze kinek mekkora a melle.
ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 A pasik nagyobb része a jól kinéző nőkre bukik, azt meg, hogy ki a jó nő, a mellméret nagyon kevéssé fogja meghatározni. A fetisisztákon kívül mindenki az összképet nézi.
ápr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Az arc kinézete sokkal de sokkal fontosabb mint a mell méret mert adott két lány az egyiknek kicsi de szép az arca a másiknak meg nagy de csúnya vagy akár fordítva is lehet és van akinek egy bizonyos méret felett már túl sok és lehet az illető nagy mellü vagy egy kis mellü akinek a nagy méret kell igazábol így nem teljesen értem a kérdést....
ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!