Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokszor lett volna eselyem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor lett volna eselyem, hogy baratnom legyen, akar futo kalandom is lehetett volna tobbszor is, de oszinten bevallom, hogy mivel kamaszkorom ota aggodom a peniszmeretem miatt, bebeszeltem magamnak, hogy tul kicsi/vekony.?

Figyelt kérdés

es nem tudnek megfelelni, vagy kinevetnenek miatta, ezert eddig meg mindig megfutamodtam a lehetosegek elol.

Sajnos eddig eleg rendesen elcsesztem minden lehetoseget es az a baj, hogy ahogy telik az ido, ugy valok egyre gatlasosabba, amibol valahogy ki kellene most mar tornom...

Hogyan tudnék ebből kilábalni?

22 éves 11 cm hosszu és kb olyan vastagságra mint egy üres wc papir guriga talán picit vékonyabb



2023. jan. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ismét te..
2023. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha elhiszed magadról hogy jó vagy, jó is leszel. Én hat férfival voltam, abból 4 hasonló mérettel rendelkezett mint te. Egy átlag méretről beszélünk, kár ez miatt a legszebb éveidet begubózva tölteni.
2023. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem próbálod nem tudod... nőni már nem fog pajti, a te döntésed hogy szorongani akarsz egész életedben vagy inkább dugni.
2023. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ne essünk át a hitegetés kategóriába, 11 centi egyáltalán nem átlagos. Biztos, hogy lesz alkalom, hogy valakinek kevés. És? Akkor nem egymást keresitek. Úgyis lesz olyan, akinek jó leszel így, vannak segédeszközök, orális szex, stb. Nem szabad ezért elengedni mindent.
2023. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 11 cm tényleg nemsok, de próbálkozni kell, mert sosem fog kiderülni, hogy van e olyan akinek ez elég a boldogsághoz.
2023. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy egy kulcslyuk(hüvely)

Úgy a kulcs(pénisz) is változó formájú, méretű , az átlagos méret a leggyakoribb, de annál izgalmasabb , ha megtalálod azt a kulcslyukat amelyiket senki más nem tudja nyitni csak te.

Keresd a szűk vagy rövid nőket.

Hidd el nincs baj veled.

Nekem amúgy szélességre elég széles emiatt én is ezt az elvet követem a tág nők az én kulcslyukam. Ne hidd el , a nagypofájúak önfényezését: nincs jobb vagy rosszabb pénisz. De , ha odaadod a parterednek akkor az lesz a legjobb.(neki).

Ne hagyd , hogy meggyőzzenek a hazugságaikról , hogy nem vagy tökéletes, mert valakinek az vagy.

2023. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!