Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,ti tartanátok magatokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti tartanátok magatoknak egy pinanyaló pasit, aki ezt az élvezetet adja meg nektek? Mondjuk épp nem akarsz kapcsolatot, de erre szereznél valakit.

Figyelt kérdés

ápr. 4. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ilyen domina hajlamú (bár tudom, hogy az többről szól azért), nem bírnám ki, hogy ne viszonozzam. Mintha a szolgám lenne, az meg nekem nem tetszik.


Főleg eddig még nem volt sok jó tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Mármint nyalással kapcsolatban.

ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válasz: NEM. Hosszabb válasz: nem 1 db nyelv kell hanem egy Férfi.
ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha olyat találnék aki jó benne, miért ne...

De még ha nem is keresnék komoly kapcsolatot, jó lenne ha orálnál több is lehetne, illetve a kölcsönösség is fontos szempont nálam.

ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Engem érdekelne egy ilyen kapcsolat.
ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én pasiként párszor bele is mentem volna, de a hölgyek általában érzelmileg is többet akarnak, így a végén soha nem lett belőle semmi, mert visszakoztak.


Pontosabban egyszer külföldi útjára (koncert turnéra) kellett volna elkísérnem egy nőt, csak sajnos éppen nem tudtam megoldani az utazást. Pedig vele már megegyeztünk volna, hogy minden nap akkor nyalom majd ki amikor csak akarja, stb., hogyan szolgálom ki minden egyébbel, (masszírozás, stb,) és semmi másról nem lehet szó, se szexuálisan, se érzelmileg. Bármikor szól, hogy térdeljek és szeressem, én pedig "engedelmeskedek" aztán békén hagyom. Benne is lettem volna.

Aztán sajnos végül nélkülem utazott el és meg is szűnt vele a kapcsolat.

Azóta is bánom...

ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Munka előtt mindíg jól kinyalhatna..L
ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnék képzelni mondjuk egy olyan lánybulit, ahol én csak azért vagyok ott, hogy kihasználjanak ilyesmikre. Mondjuk bekötnék a szememet egy félreeső kisszobában, és aki bejön hozzám, azt ki kellene szolgálnom, akárki is az :))))
ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hallottam olyan esetekrõl hogy csak azért járt el a pasi a csajhoz, hogy nyalhasson. Mást nem engedett a csak, a pasinak meg így is megérte. Mondjuk meg tudom érteni. Ha egy csajnak nem kell érzelmi kötõdés, csak fizikailag hiányzik neki a szex, én is lennék olyan fajta barátja, aki szivességbõl megtenném neki. Hívna amikor szeretné, megjelennék, semmi formaság meg udvarlás, csak amikor úgy érzi, hogy készen áll rá, odaint, kiszolgálom, és kész. Még beszélgetni sem kell, ha nem akar.

Ha közben többet akár, vagy mást is, akkor megbeszéljük. De ha nem, ennyi szivesség akkor is belefér.

ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon tetszene, élvezném, ahogy kényezteti a pinácskámat
ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!