Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a nő aki spriccel szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki spriccel szex közben, sokkal jobban élvezi a szexet, mint aki nem spriccel?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül.

De aki spriccel, az tuti nem megjátsza az orgazmusát! ;)

ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem, egyszerűen csak ereszt.
ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

1es nem csak az orgazmustól lehet spriccelni. Van még mit tanulni!


Kérdező. Nem feltétlen. Attól, hogy valaki spriccel még nem biztos, hogy elélvez. Attól, hogy valaki elélvez főleg, hogyha többször még nem biztos, hogy jobban élvezi a szexet, mint aki egyáltalán nem vagy csak egyszer.


Ilyenek a nők. Sokkal változatosabbak, mint ahogy a legtöbb pasi ezt gondolja. 22 nővel szexeltem eddig, mind más volt. A pasik sem csak attól évlezik a szexet, hogy elmennek. Ez eléggé sekélyes gondolkodásra és alacsony szexuális kultúrára utal.


44F

ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Taníts minket kultúrára mester! Persze ha csak miután válaszoltál a rengeteg privát üzenetre.
ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
4es "Attól, hogy valaki spriccel még nem biztos, hogy elélvez"- ez ugye tudod h hülyeség?? Akkor mivel magyarázod h.remeg a lábam, a combom és az egész testemet elönti a forróság? Utana percekig csak pihenek..
ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
6-os Azzal, hogy te csakis a saját esetedből indulsz ki, én meg 22-ből.
ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az élvezett foka (ha egyáltalán van ilyen) nem ettől függ! Ez egy születési adottság ami vagy van valakinek vagy nincs!
ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

6-os

Plusz szövegértes?? Az úgy meg van?

Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem megy el, hanem hogy nem feltétlen egyenlő a spriccelés azzal hogy valakinek orgazmusa is van.

Volt már olyan, hogy a nő spriccelt a kezeim alatt, de akkor még nem ment el.

Talán neked mint nőnek, hogyha lenne annyi eszed, hogy nem csak saját magadból indulsz ki, hanem abból, hogy a nők sokkal összetettebbek, mint a pasik.

ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
9es köszönöm a "kedves"es magasröptű hozzászólast.Nekem mint nőnek van annyi eszem hogy ugyanezt a technikát másik nőn is kiprobaltam, és hasonló élményben volt része.És bár huhh 😛🤣🤣de nincs meg a statisztika mint neked hogy 20on valahány csajt élvezettem így el.Akkor valszeg nem itt dicsekednél hanem az asszonyt is kielegitenéd ahogy anno a privátban írtad😄
ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!