Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érett nőként volt már dolgod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nőként volt már dolgod szűz fiúval?

Figyelt kérdés
van akit izgat benne a tapasztalatlanság? Vagy minden nő úgy gondolja, hogy nem tudná élvezni.

ápr. 5. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Volt és nem tudtam élvezni.
ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Volt, kifújt elég gyorsan a srác
ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hozzá se értem és beleélvezett a gatyába..
ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érett nem voltam, de gimiben és egyetemen összesen 4 szűz fiúval voltam.

Nem izgatott a tapsztalatlanság.

Nagyon odafigyelőek és ügyesek voltak, sosem csalódtam.

ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szűz fiúval csak lányként, egy gimiben, egy egyetemen. Érett nőként három szűz férfival voltam, kettő innen, egy a teveclubról (nem röhög, még működik).
ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Nincs kedv tanárnénit játszani.
ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Jelenlegi párom. 3.randin nálam aludt, végig ölelt, csókolt, simogatott, pizsamában voltunk. Nagyon jó köztünk a kémia, azt gondoltam, hogy szándékosan húzza azzal az agyam, hogy nem vetkőztet le, én meg direkt nem akartam rámenős lenni. Következő alkalommal együtt zuhanyoztunk, akkor bevallotta hogy neki az lesz az első, de megdöbbentően jó volt. Előtte voltam több szűzzel már, volt aki béna volt, volt aki ügyesebb.
ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem érettként, de 22 évesen voltam 17 évessel. Jó volt.
ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!