Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csinos 25-30 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos 25-30 éves szűz hölgyekkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

1. Volt már bármilyen testi kontaktusod férfival?

2. Akarsz párkapcsolatot, férjet?

3. Mennyire és milyen minőségben foglalkoztat a szex?

4. Ismerkedsz, udvaroltak neked?

5. Vonzónak tartod magad, van önbizalmad?

6. Egyéb...



ápr. 1. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Aki ebben a korban szűz az koránt sem csinos. Ez meg sem fordult a kis buksidban?
ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

1 volt

2 majd

3 ráér

4 előfordul

5 jóban vagyok a tükörrel

6 egyéb

ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem azért szűz valaki, mert nem csinos!

Ahány lány, annyi ok. Van aki mentális okokból, van aki a karrier, iskola, bácsalád miatt.

ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nejem volt olyan koleszterin társam aki annyira tanult hogy nem volt ideje semmire se pasikra bulizni sokszor a saját családjára se . Több szakot csinált egyszerre Erasmus minden féle kutya füle . Gyönyörű volt okos nem vallásos.. csak fontosabb volt a karrierje .

Jelenleg 36 éves vezető pozícióban dolgozik.

Lett egy férje és most írt rám a napokban hogy pozitív lett q tesztje . Kb 2 éve van együtt a férjével ebből fél éve házasok.

ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom miket írt a telom baszki

Szóval Nekem. Volt egy koleszos társam

ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Na mi a helyzet?
ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Én egyeten ilyen aggszüzet ismertem életem során, de az minden volt, csak csinos nem.
ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem volt.

Igen szeretnék.

Foglalkoztat érdekel, vágyom már rá.

Jelenleg is ismerkedem valakivel.

Nem tartom magam vonzónak nincs is elég önbizalmam.


Én most jutottam el arra a pontra, hogy nem utálom a testem sajnos elég későn fogadtam el mondhatni magam.

Most is van valaki akivel ismerkedem, de sem a szexet sem semmit nem eröltetek.

ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális dolog ennyi idősen szűznek lenni a kérdést nem releváns. Nem kell erre magyarázatot találni
ápr. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
60%

9-essel egyetértek. De azért leírom. Fiatalabb koromban nem volt hosszabb párkapcsolatom. 2 hónap alatt meg nem tartottam olyan intimnek még egy kapcsolatot,hogy méltó legyen...

Aztán a közelmúltban pedig habár volt olyan intim a kapcsolat, vártunk volna házasságig,de közben szakítottunk. Nem bánom,hogy szüzek maradtunk, így is eléggé fájt a búcsú mindkettőnknek,nemhogyha még több részünket megosztjuk a másikkal...

Majd azé legyek egészen,akivel hűséget fogadunk egymás iránt

Ciao! 27 N

ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!