Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mondjuk privátba szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk privátba szeretném kizárólag a női szakértő szemek előtt a farkam lepontozni 1-10-ig,akkor tízből hány pasi írná hogy küldjem el?

Figyelt kérdés
A nők nem zsűriznek csak esetleg álló cerkát?:)

ápr. 5. 19:08
A kérdező szavazást indított:
10/10
10/9
10/8
10/7
10/6
5 vagy alatta
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira bazi
ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haver, ha álló lenne a bréd akkor is 10/10 meleg lenne 😂 A nőket nem érdekli vadidegen pasik pélója - ugyebár a parki mutogatós szatír is a rácsok mögött végzi nem pedig nők ágyában.
ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom cáfolni haver😎
ápr. 5. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Drága jóisten, te még itt tartasz mindíg!!!
ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10/10
ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

😖 Nem érdekel a farkad mérete... Tudod használni vagy nem? 'Amire majd jön a menő szöveg...

Nőként válaszoltam, ez szánalmas kérdés szerintem

(nem kell privát köszi)

ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőként én zsűrizek, ha van rá igény, így, hogy már előre számítok rá, és kvázi engedélyt kértél a kérdéssel, nem a semmiből akarsz felszedni egy dickpic-kel. De szeretem leszögezni, hogy önmagában egy fallosz még sosem fogott meg, szóval nem érdemes 10/10-es értékelésekre számítani.
ápr. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mindig van kivétel !
ápr. 6. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!