Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Szakértő lányok! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Szakértő lányok! Hogy lehet a legjobban felizgatni egy pasit?

Figyelt kérdés

Hello.


Holnap délután petting-nap lesz a barátommal. Már rég nem csináltunk ilyet, és valamivel nagyon fel szeretném turbózni.


Adnátok tanácsokat? Ti/A párotok mit élvez a legjobban? Hogy ingereljem az erogén zónáit?


(Ez csak megjegyzés: nagyon szereti a melleimet kényeztetni, én is a csúcson vagyok az ilyen eseményektől. Valahogy be lehetne vetni a ciciket úgy, hogy neki jó legyen?)


Főként olyan módszereket szeretnék alkalmazni, ahol nem magát az orgazmust teszem élvezetesebbé, hanem pl egy ideig nem engedem elmenni.


Köszi mindenkinek!



2017. márc. 6. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellszex,úgy vered ki neki hogy rácsorgatod a nyálad a makkjára,szopod csak a makkját,2 ujjal vered neki,esetleg talpal..stb :)
2017. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mellszexet ki tudnád fejteni? :)
2017. márc. 6. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
privibe megírtam :)
2017. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
petting nap 😂😂😂😂😂😂 ezt igy szoktátok naptárban előre tervezni?
2017. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, előre megbeszéljük :)
2017. márc. 6. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Az fontos, hogy előre megbeszéljétek a spontán dolgok olyan visszataszítóak, főleg a szexben. Csak azt nem értem miért nem kérdezed meg azt is tőle mivel tudnád felizgatni, esetleg mire vágyik. Be lehetne ezt is írni a naptárba.
2017. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem annyira primitívek, hogy 2 csöcs látványa elég nekik és áll is a dálé.
2017. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!