Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik nem borotválják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik nem borotválják magukat, miként tesztek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedtek egy új pasival, van bennetek bizonytalanság amiatt, hogy vajon mit fog reagálni ha meglátja a szőrt?

Jelzitek neki, ha már közeledik a szex? Vagy elsőre leborotváljátok? Vagy lesz ami lesz, ott meglátja és fogadjon így el?

Vagy mivel ezt adta a természet, nincs is min gondolkodni, tetszeni fog neki.

Hogyan kezelitek ezt?



ápr. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Meglepetés
ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgatom magam miatta, amire szexig jut a dolog már minimum megujjazott egyszer
ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Higiénia a lényeges nem ez.A személyiségemmel fogjam meg,ne a puncimmal.
ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
#3 lehet, hogy a személyiségeddel megfogod a lelkét, de a farka a puncidtól fog állni
ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
3# teljesen igazat adok, q személyiség az egyik legfontosabb függetlenül attól, hogy valakit a szőrös vagy csupasz punci vonz.
ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem borotválom, max rövidre vágom. Nem szoktam emiatt izgulni, sem előre jelezni. Eddig nem találkoztam olyannal, akinek probléma lett volna, sőt
ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha tudom, hogy szex lesz, akkor leszedem, kényelmesebb.

De sokszor volt már, hogy nem volt előre eltervezve, és szőrös volta. Eddig egy srác kivételével senkit nem zavart, de egyébként jelzem előre, ha nem vagyok csupasz.

ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mióta nincs párom néha-néha leszedem. De általában várok vele még vissza nő annyira. Vagy ahogy kedvem van.

Persze, ha lesz párom vagy olyan helyre megyek az más.

ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!