Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megyek el ilyen hamar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megyek el ilyen hamar?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már egy jó ideje élünk szexuális életet. Eddig semmi baj nem volt, kb 30-40 percig bírtam mindig és nagyon jó volt az egész. Kb egy hónapja volt 3 hét kihagyás, mert nem volt rá úgy alkalmunk. Azóta valahogy alig 10 perc kell, hogy elmenjek. Szex közben valahogy nem tudok semmi másra gondolni mint erre, ezért kevésbé is jó, és valahogy ha nagyon rá koncentrálok, akkor úgy is el megyek, hogy nem is koncentrálok, csak benne vagyok a barátnőmben.Hogyha sikerül terelni a gondolataimat, akkor nagyon jó, de ahogy megint rá gondolok vissza jon ez. Hogy tudnék ezen segíteni? Köszönöm!

ápr. 7. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez engem is érdekelne. Én kb 10 másodpercig bírom.
ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék érte ha 10 percig bírnám...! 🤣
ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha párom 10 percig bírná.
ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Valami bajod van, mert a 10 perc még mindig feleslegesen sok.
ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen. A 10 perc nem annyira rövid idő. Nekem volt olyan pasi aki gumiban betette és úgy is elsült két lökés után. Na az rövid volt. :D
ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Önkontroll, van néha ilyen.
ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
60%

Mint ahogy szinte minden etológiai problémát, érdemes ezt is az evolúció oldaláról megközelíteni.

Mi volt a múltban? Az ősember hordákban élt. A nők megtermékenyítése a rangidős hímek feladata és előjoga volt. Ha egy fiatal hímnek sikerült becserkészni, elcsábítani egy nőstényt, nagyon kellett igyekeznie, mert ha rajtakapták, könyörtelenül elzavarták a nőstény közeléből.

Ezértvan,hogy a fiatal,tapasztalatlan fiű közül sokan küzdenek korai magömléssel.Késő,, amikor a pénisz megtanulja, hogy a pina nem szalad el, hanem megvárja, a probléma is megszűnhet.

ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!