Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sorozat orgazmus csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozat orgazmus csak a nőknél lehetséges, a férfiaknál nem?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Férfiaknál ez evolúciósan hátrányos, szóval nagyon ritka, és nem normális jelenség.
ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer tantra-lingam masszázson volt, hogy egymás után háromszor élveztem el, de csak az utolsónál volt magömlésem. Férfiaknál nagyon nehéz ilyesmit elérni, magamnak soha nem sikerült.
ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi számít sorozatorgazmusnak?


Én ha eljutok, és folytathatom, rá per perccel megint el tudok jutni. Ha kipihent vagyok, és tovább folytatom, pár perc után megint.

Mindegyik magömléssel.

ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

amikor majdnem elélveznél abbahagyod, tudatosan nem veszel levegőt a legvégén, közben elengeded a kezeddel a szrszámod.. vársz pár másodpercet (~10).. és lassan elkezded, ha folyik akkor még lassabban és ha el akarsz menni nagyon begyorsulsz, ezt gyakorlod és ösztönösen menni fog ^^


*úgy tudnám ezt megfogalmazni hogy van egy éles kanyar, és kanyar után teljes gáz*

ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!