Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki szexelt már albérlet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szexelt már albérlet, pénz, fogadás vagy felelsz/mersz miatt olyannal aki annyira nem jott be neki? Vagy ha valamikor lenne ilyen akkor belemenne? N/F, kor

Figyelt kérdés

ápr. 7. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fuvarért már ajánlotta fel magát egy csaj, pedig a telekocsi ára csak 2000 forint volt. De sokadik alkalom után derült ki, hogy neki ez fétis és nem az összeg spórolása volt a cél. 22 voltam
ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ajándékokért, később pénzzért igen régebben. Nem vagyok rá büszke, de mivel itt anoniman lehet írni így be merem vállalni.
ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Pénzért, nyaralásért, ajándékokért mostanában is rendszeresen. Ha egy átlag magyar fizetésből meg lehet élni normális szinten, akkor nem csinálnám, de hát nem lehet, arról meg már lekéstem, hogy elkezdjem a jogi egyetemet vagy hasonló jólfizető dolgot :D
ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Fogadásból megdugtam az egyik kolléganőmet aki elég molettnak számít, de legalább nem volt szőrös meg büdös😅😅 de többet sem fogom az is biztos😂
ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Albérletért szoptam régebben 23/l
ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Unalomból egy lány barátomat, aki nagyon nem jött be.
ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de pénzért megtenném. Persze csak nővel.
ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Én pár éve adtam ki a kisszobát nőnek ilyesmi céllal.

38/F

ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Átjött a szomszéd lány, hogy elfogyott a tojás otthon, és hogy ki tudnám e segíteni. Mondom gyere be, kettő az biztos hogy van, de megnézem. Azt mondta neki elegendő lesz. De a héját nem tudod elvinni. Gondolkodik. Óhh akkor a szájában kell átvigye? Már térdelt és már bontotta a tojásaim.
ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy fiú barátomat szánalomból szűztelenitettem.

Nagyon jó fej volt, de nem az én esetem, nem jöttek össze nekik a csajok, megszántam.

Sokkal rosszabbnak gondoltam előtte,de amúgy egész jó volt. Neki föleg :D

Nem bántam meg, láttam az örömet amit okoztam neki.

ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!