Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnők elmondják egymásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők elmondják egymásnak a szexuális, intim élményeiket?

Figyelt kérdés
Vagy a férfiakkal szemben ez nem jellemző annyira rájuk?

ápr. 8. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ebere válogatja. Valaki elmeséli. Van aki nem.
ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenkinek van a "legjobb barátnője" akivel akár ilyen dolgokat is megbeszélnek,mi is gyakran kitárgyaltuk kamaszkorunkban ,később már nem volt jellemző,inkább csak felületesen.
ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkorban ki is, most már nem igazán.
ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van hogy elmondják egymásnak.
ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy barátnőm van akivel kitárgyaltuk. Aztán amikor lett komoly azt már nem, aztán amikor lett hármas azt se rögtön, de mivel hosszabb távú beszállónk lett, így már beszéltem róla.
ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már amikor a feleségem is beszélt a szexről a barátnőjével.
ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt egy olyan barátnőm, aki nyíltan beszélt erről az utcán is. Egy egyszeri beszélgetésünk során hozta szóba csak úgy a semmiből, hogy milyen egyéjszakás kalandja volt előző éjjel. Volt egy alkalom mikor a boltban sorbaálláskor kérdezett rá jó hangosan a párommal való nemi életünk kapcsán (kérdése tartalmazta a mekkora és milyen valamint az aktus gyakoriságát és minőségét) mindezt úgy, hogy neki soha nem beszéltem ki az ilyeneket. Megjegyezném szégyelltem magam, mert alaposan megbámultak az emberek akkor.


Egyszóval, ahogyan előttem is leírták ember válogatja. Valaki megtartja a dolgot annak a két embernek (te és a partnered) ahogyan azt illik vagy van a másik kategória (lásd amiről meséltem) aki ha tehetné még a friss újságba is kiiratná minden egyes részletét a dolognak.


20N

ápr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szeretőm kibeszéli a légyottokat. ahogy a barinő is beszámol mindenről is
ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!