Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az ami szexuálisan izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami szexuálisan izgat és arra inspirál hogy kipróbálja az ember a többes szexet, és mi az ami taszító ebben?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyon érdekel írj rám, kifejtem privátban.
ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Taszít: mással lenni a szerelmem mellett, ő mással lenne a szemem láttára és mèg élveznék is mindketten. H plusz nő van az, hogy egymás után belénk tenné és a nedvei átjönnének belem (egy csomó nőnek full felborult ph-ja van, nem szeretnék betegsèget sem elkapni), keveredne a nyálunk is… Ha a csajjal nem foglalkoznánk egymással az zavarna, de ha igen, az sem tetszene… Ha pasi lenne a harmadik, akkor nem tudnék a párom szemébe nézni ha élvezkedek, akkor sem ha ez őt vonzaná. Egyszerűen nem nekem való. Az is taszít, amíg ez leszerveződik.


Mi vonz? Fantáziának jó, h spontán alakul akkor el tudom képzelni laza kapcsolatban, de alapból nem nekem való.

ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez inkább fantázia csak nálam,férfiként belegondolni is édes abban,hogy két nő kényeztet,két puncit is kielégíthetnék.Egy kapcsolatnak viszont nem tenne jót sztem,több káros hatása lenne ,mint előnye.
ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom elképzelni, hogy más dugja a barátnőmet, én meg gúvadó szemekkel halál felizgult állapitban nézem. Ahogyan azt sem, hogy én mást dugok, ő meg csorgó nyállal élvezkedve néz engem.


Akinek erre fáj a foga, annak egészségére - nekem nem fekszik.

ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen pasim volt életemben, az se tartott egy évig se. Utána buliztam és bekerültem egy csoportba, ami annyira jó, hogy azóta is minden hétvégén bulizunk és szexelünk. Jól ismerjük egymást, törődünk a másikkal, amíg velük vagyok nincs szükségem párkapcsolatra se!
ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deff ***** válasza:
100%
#5 érdekelne az a csapat :)
ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!