Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb, ha hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha hamarabb éli ki magát az ember szexuálisan vagy később?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs valójában olyan h kiélés. Kiégés viszont van...
2021. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a vágy ami űz, hajt ugyanúgy benned marad. A kérdés csak az, hogy megtalálod-e azt akivel közösen éled meg, akivel "mindent" s akkor nem "kell" mindig másra vágynod.
2021. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha minél tovább megéli amit megélhet. Mert utána jön a házas élet, és úgy egy több évtizedes házasságban később jön vissza a vágy, hogy még élne. Mert akkor már csak a vágy és az emlékei maradnak neki...
2021. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan h később nincsen. Aki vár v lemarad az nem fogja rendesen kiélni magát.
2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, saját tapasztalat, szívás
2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb... ha kesobb az nem jo... rendes parkapcsolar hazassag mellett....

Nalunk is van még vágy ugy erzem amit nem élt ki s mellettem fogja ...

2021. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiélés, csak kiégés, én is ezt mondom. A szexualitás szükséglet. Nem lehet csak úgy "megtenni és elfelejteni". Mint az evés. Az sem úgy megy, hogy "na ha most jó sokat eszem akkor majd jövőre semmit nem fogok enni". Ez nem így megy.
2021. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom én is, hogy jobb hamarabb. Én nem tettem meg fiatalon és most érzem hogy hiányzik. Most mennék, mikor már nem lehet vagy inkább nem szabad.
2021. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Az egész kiélés dolog egy ma*haság. Nem vagyunk ösztönlények.
2021. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Aki azt irja hogy hulyeseg majd rajon hogy nem .... aki valamit ki akar probalni az kifogja... parom 45 eves no. 18eves kora óta akart 2 pasival lenni. 38 eves lett mire megvalositotta... leszarta hogy van ferj gyerek minden... parszor partibacsapták s készm szoval jobb elobb mint utobb....

6os vtam

2021. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!