Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak furcsa vagy bizarr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak furcsa vagy bizarr Fétiseid ?

Figyelt kérdés

Ird le ne titkold


nemed és korod is légy szíves köszi



ápr. 8. 16:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha csajok megtaposnak egyszerre többen is
ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

#1-es vagyok:

BDSM, pisis dolgok, terhes nővel szex, ázsiai csajjal szex és még van pár.

ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
67%
Nyilvános szex /F
ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ mi számít furcsának egy hétköznapi embernek bármi bizarr lenne :D
ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
Vonzó nők ülljenek az arcomra és a számra!
ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%
hetero férfi vagyok és nyakfétisem van, a női nyakat jobban imádom mint a popókat és ciciket (persze azokat is szeretem, de a nyak az igazi gyengém), a karcsú kecses nyakat szeretem, és abból is az igazi kedvencem az olyan, amikor még a gigája is kidudorodik, ugyanakkor persze az is kell nekem az egészhez, hogy biztosan nő az illető (és igen, rengeteg ilyen van, hogy egy tutira nőnemű valakinek a torka egy igazi dombormű, csak a legtöbb ember ezzel nem foglalkozik), és mindezeket már csak az tudja fokozni, ha a szép nő szép nyakából szépen kidomborodó gégéjét még mozogni is látom miközben nyel
ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
77%
Kopaszra nyírt nők. 47F
ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Köépkorú pasi vagyok, de gyerekkorom óta az orvosi fétis meghatározza a szexualitásomat. Ha nagy ritkán eljuthatok orvosi vizsgálatra az is izgat és ha én játszhatok doktorbácsit az is. És mindezt aktus nélkül, valóban csak fétis.
ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%

Latex nadrág , egybe fürdőruha , újraélesztés eljatsása


36f

ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
58%
A városmajori szívklinikán szoktak tartani laikus újraélesztési képzést. Én is voltam, el is végeztem.
ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!