Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stripchat oldalon amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stripchat oldalon amikor tokent szeretnél venni akkor a névhez mit kell írni mert nekem nem fogad el semmit és pirosnak jelöli ,mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni ha valaki tudja irjon
ápr. 8. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

"Akkor a névhez mit kell írni mert nekem nem fogad el semmit és pirosnak jelöli"


Nem értem. Regisztrálj egy fiókot, utána jobb felső sarokban található három pont, arra kattints rá, ott mutatja, hogy jelenleg mennyi tokened van. Menj rá, hogy vásárlás.

ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt írja nincs rajta fedezet, akkor vagy valóban nincs pénz a kártyádon, vagy nem fogadja el a kártyád az oldal. Próbálkozz más fizetési módszerrel.
ápr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha csak egy fajta kártyám van K&H azt mért nem fogadja el az oldal mi a teendő ilyenkor mit kell csinálni?
ápr. 9. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Pesten sok helyen lehet venni playsafecardot, azt is elfogadja az oldal.

Csak picit drágábbak úgy a tokenek…

ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!