Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki az ha látható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az ha látható az férfi szexuális izgalma?

Figyelt kérdés
A nőknek azért ez könnyebb, mert nem látni rajtuk ha felizgulnak egy férfi láttán. Na de pl egy férfinak amikor merevedése van, az már feltünőbb. Kellemetlen ciki helyzetek, mik voltak azok? Pl tömegközlekedési eszközt használva, egy jó nő láttán feláll a farka stb. Na ilyen szituációkra gondolok. Észrevették esetleg mások is, hogy áll a farka?

ápr. 8. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tömegközlekedést nem használok de bulian állt már fel jól láthatóan. A legjobb csajjak közöltem hogy miatta van és tegyen valamit. Tett is... 😁
ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem ciki, csak lesz.rják, a te problémád. Ha direkt mutogatod akkor viszont pötsfejnek fognak gondolni.
ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nektek szokott magától felállni?
ápr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem tömegközlekedésin volt, a mellettem a csajjal közöltem hogy miatta van és tegyen valamit. Tett is.
ápr. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem az a ciki, ha feláll, hanem az, ha mutogatod. Szeméremsértés, amiért 3 évig terjedő börtön szabható ki. Nem hiszem el, hogy táska, vagy reklámszatyor olyankor nincs nálad, amivel eltakard magad, ha annyira ágaskodsz.
ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!