Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok az egyedüli, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyedüli, aki vár az ilyen filmekben gyakran látható fordulatokra?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy spontán megcsókol egy lány, vagy elmondja egy bizonyosi idejű simerettség után, hogy szexelni akar.

Vagy hasonló, teljesen váratlan dolgok történjenek...


Ha szomorú vagy megvígasztal a kiszemelted, és itt folytatódhatna a sor, csak a fantáziátok szab határt.


Amúgy férfi vagyok, és 20 éves, hogy ne értsük félre az első mondatot :D



#szexualitás #csók #vágyakozás #perverzés #minekezasoktag
2017. nov. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én is sokszor elképzelek ilyeneket, sőt meg is estek már velem párszor, de nem haladok tovább, általában én állítom le a dolgot direktbe, vagy csak megtartom a 2 lépés távolságot


volt egy lány akit meztelenül masszíroztam meg, incselkedett és "véletlen meghúzta magát" és "mivel az én hibám" masszírozzam meg :D

tudtam mire megy ki a játék, de csak testileg volt vonzó számomra, fejben jéghideg maradtam

2017. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fantáziának jó, de a való életben ennyi nem elég.
2017. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, ha olyan vagy mint én, nem csak fantáziád van, hanem merszed is. :D

Mégis nagyon ritkán jönnek adódó lehetőségek...

2017. nov. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!