Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztésénél ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztésénél ez normális?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szüzességem múlt héten,de egyáltalán nem fájt és nem véreztem szex közben és utána se.Éreztem,hogy megfelelően fel voltam izgulva,de azért meglepődtem,hogy tényleg semennyi vér nem jött ki.Ez normális? Előtte nem használtam semmit se ami miatt már ne lennék szűz.

ápr. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond szerintem, jól felizgultál és azért nem is fájt.
ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális. A szűzhártya bizonyos életkor után elkezd spontán szétszakadozni, visszahúzódni (van akinek egyáltalán nem is volt), sokszor már csak egy fél körömnyi kis darabka a felső szeméremajkak között amiből max. 1-2 csepp vér távozna (ha távozna, de nem mindenkinél!).
ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszerűen fel voltál izgulva rendesen és nem voltál befeszülve sem. Azért mondják a vérzés dolgot, meg hogy fáj, mert az elsőnél még izgultok, nem tudjátok mit hogyan stb és emiatt nem szoktak annyira nedves sem lenni a lányok. Szerencsés vagy, hogy ilyen jó volt sokkal rosszabb is lehetett volna, hidd el.
ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha fiu vagy akkor igen, fiuk nem véreznek
ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!