Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, ha csak 30+ nőkre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha csak 30+ nőkre izgulok fel 23 évesen?

Figyelt kérdés
Barátnőm is van, velem egykorú, de még így is érettebb nőkre kell gondolnom, hogy felizguljak szex előtt.
ápr. 8. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem furcsa, hanem ízlés kérdése. Még 7 év és a csajod is annyi idős lesz 😂
ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mi vonz bennük ennyire?
ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem! En a 40+ os nőkkel vagyok így


36/F

ápr. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a furcsa, hogy mégis van egy barátnőd aki effektíve nem tud felizgatni.

Miért nem keresel partnert abból a korosztályból, amelyik szexuálisan vonz?

ápr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver csináld úgy ahogy én. Dugok egy jó milfet közben, idén már 40 lesz, isteni vele a szex, de közben a a 20 éves csajoknak olyat tudok mutatni, hogy elájulnak tőle. Nem szégyen jó tanárom van, sokat tanulok tőle, mert ő képes kommunikálni, mondja mi a jó neki.
ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 kerestem elég sokat, de sajnos aki bejött egyik sem szeretne fiatalabbal összejönni, vagy férje van
ápr. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!