Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire furcsa az ha nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa az ha nekem férfiként nem jönnek be e vékony nők? Nem az elhízottakra izgulok de szerintem egy husibb lány sokkal szebb és formásabb mint egy "szuper modell".27f

Figyelt kérdés

már kamaszként sem értettem mi a szép egy 50 kilós szilikon mellű pálcikában. nekem az olyan 70-75 kilós formás lányok jönnek be. felette már nem, a hurkákra sem bukom, de egy 70 kilós nő ált nem hurkás csak telt... Vannak mások is így? Vagy csak én vagyok az egyetlen? Amúgy miért van ennyire hypeolva a soványság? Minden műsor arról szól hogy hogy legyél sovány, de kérem egy 70 kilós ember nem kövér....


27f


2016. febr. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a kettő közöttit preferálom. Oké, én nem tudok így kg-ot mondani, h 60, mert ugye ez függ a nő magasságától is. De az eddigi tapasztalataim alapján egy 165-170es nőnél kb 60 kiló az, ami nekem ideális. Ez se nem az általad említett modell alkat, de nem is husibb, amolyan aranyközépút.

Egyébként nincs azzal baj, h neked a teltebb nők jönnek be. Mint látod, ízlés kérdése. Vkinek a vékony kell, vkinek a teltebb, mert az tetszik neki. Egyébként a 70 kiló tényleg nem sok egy nőnél, de kérdés, milyen magas

2016. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, a régebbi korokban is inkább az ilyen méretű nőket tartották az ideálnak.
2016. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezen nincs semmi furcsaság ez szerintem természetes!
2016. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a vékony, sovány nőket. Megvan azért egy határa annak is. Azért legyen kerek, formás segge és csípője legalább, ami vonzóvá teszi.

A ceruzaformájú, nádszál vékony nők nem izgatnak fel,

akinek a lába is olyan vékony hogy szúrja a seggét. :D

2016. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"50 kilós szilikon mellű pálcika" - szívemből szólsz...

Az én fiatalkoromban meg volt egy nemzetközi ajnározott csontváz: Twiggy, ma úgy neveznék, hogy anorexiás...

2016. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!