Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Van úgy értelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van úgy értelme sexelni, ha biztosan tudod,hogy neked a végén nem lesz jó?

Figyelt kérdés
Sajnos az a baj,hogy igyekszem a páromat maximálisan kielégiteni, és ez sikerül is. Az elején még el is tudnék menni,de visszatartom, viszont utána meg átlépek egy pontot,amikor már nem sikerül elélveznem. Ráadásul sikerült megint kifognom egy önző csajt,akit nem érdekel,hogy én is elmegyek-e a végén vagy sem. Vagyis ha volt szex ha nem, akkor is magamnak kell kiverni.
ápr. 8. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott így a fenébe, vagy beszélj vele..
ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna ha a partnerem nem élvezne el. Volt már ilyen pasival dolgom, de én utána kb egy órán át még szptam, de akkor sem hagytam élvezés nélkül. Na jó talán kétszer, mert akkor ő kérte, túl érzékeny volt neki.
ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 órán át??? Te jó Isten...
ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán. :D
ápr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megbeszélni vele, és ha nem lesz változás ott hagyni.
ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!