Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek mi értelme van srácok ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van srácok ?

Figyelt kérdés
Nem egy Amerikai híresség képe alatt láttam már kommenteket , hogy “de jó a segged hude meg*asználak. Ez pl Selena Gomez képe alatt volt de láttam Dua Lipa képe alatt is. Most komolyan azt gondolják hogy egy Dua Lipa szóba fog állni velük ?
márc. 9. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyanezt látom TikTokon. És mindezt magyarul írják le. Az ilyenek azt gondolják, hogy magyar az illető vagy beszéli a nyelvet?
márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Primitívség.. Ez olyan, hogy mondjuk ha nem tetszik ahogy Xavi cserél, akkor kommentelném, hogy ilyen-és ilyen, ő nem szerezne tudomást a kommentemről, de mint tudjuk, a net az nem felejt, lehet mások meg jogosan röhögnének rajtam.
márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért vagytok meglepve? Sokszor szerepel itt is ilyen kérdés: XY (közismert, általában hires, nöt) megbasznátok? Ez megy. Erre még sokan válaszolnak is. Ez tényleg a legalja!
márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Itt a gyk-nél sok kérdés van hogy ezt vagy azt megizélnétek vagy mit csinálnátok vele.

Sok kis lúzer pöcs erre matyizik biztos.

márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Tessék.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

A hülye kérdező mégis mit gondol.

márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#6

Hála a jó istennek nem szoktam chatelni srácokkal

márc. 9. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindig a debilek a leghangosabbak.
márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor chatelj anyáddal vagy a testvéreddel húzzál innen is
márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Na látjátok ez van amikor már 6 elemivel rendelkezőknek, sőt a hajléktalanoknak is van okostelefonja.
márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%

#6

Ezért nem jó ha apu és anyu testvérek. Plusz alkeszok, drogosok

márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!