Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger és többes szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger és többes szex a legelső benyomások, élmények?

Figyelt kérdés
Jó volt, soha többet és miért?

ápr. 9. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, mert megéltük a vágyainkat.:)
ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

38/F


Nekem életem egyik legjobb döntése volt, hogy lementem swinger klubba 2 évvel ezelőtt. Jófej emberek, változatos szexuális élet, kitűnő élmények, wellness, stb.


Csak azt sajnálom, hogy nem korábban mentem el egy ilyen helyre. Régebben mentem bulizni, csajozni mindenféle discokba, meg bulikba, de ott azon kívül, hogy elköltöttem csomó pénzt, semmi nem volt belőle sosem. Itt elköltök ugyanannyi pénzt és 2x vagy 3x is együtt vagyok csajokkal, párokkal.


Sokkal őszintébb hely, mindenki tudja, hogy miért van ott.

ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a többes játékokat, orgiákat akkor a legjobb döntés! A szex temploma, ahol szégyenérzet, gátlások nélkül élheted meg a vágyaidat, találkozol olyan emberekkel akik nem ítélnek el ezért, sőt ugyanezt akarják, ugyanezért vannak ott.

Akár párcserét, akár többest, akár +pasit, akár nőt 3.-nak keres valaki a legpraktikusabb egy swinger. Nem kell szűrögetni a jelentkezők dömpingjét (akiknek a 99%-a alapból kuka), sem egyeztetgetni mikorholjó stb. hanem adott a hely, az idő és 100% kamumentesen lehet azonnal ismerkedni. Egy este több párral lehet találkozni, ismerkedni mint a netről 5 év alatt.

ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Jó volt.

Fura volt látni hogy akikkel akkor találkoztam egy órája kb egyszercsak ott dugtak a szemem előtt. 😊😉

ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!