Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a fene bajuk van a férfiaknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene bajuk van a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok még ezt szeretném leszögezni és nem voltam sose az a plázacica fajta. Szóval a fő bajom hogy néha úgy érzem, mintha mindig rossz lenne, ahogy csinálom és öltözöm. Ha csak úgy hétköznapi cuccokban megyek az utcán, vagy szórakozni senki se vesz észre, mintha nem is lennék ott. Mondhatnám, hogy olyan vagyok, mint egy árnyék. Szóval azt gondoltam hogy ha kicsit elkezdek többst mutatni magamból jobban elismerést és figyelmet kapok. Elmentem hát vásárolni és vettem egy miniszoknyát magassarkút ilyesmi. Azt hittem hogy majd megtörik a jég, és a pasik/férfiak jobban figyelnek Hát, nem így lett, sőt csak "hús" lettem a szemükbe.


Vegyük például a legutóbbi szombat este bulizós sztorit. Nagy lelkesen, elkezdtem készülni felvettem miniszoknya meg magassarkú kombót amit vettem, egy dekoltázsos piros pántos toppal meg felvettem egy bőrkabátot, mert meleg volt a hétvégén de este néha kell még. A miniszoknya egy vékony fekete bőrből készült darab volt, ami alig takarta a combjaimat, és olyan rövid volt, hogy csak éppen elfedte a fenekem. A hozzá illő magassarkú cipő pedig 10-12 centi magas volt biztos, és bevállaltam hogy tűsarkú is legyen. Meg voltam lepve hogy mennyire jól állt illetve még kényelmes is volt.


Na, de aztán belecsapódott az arcomba a valóság mindenféle nézés, piszkálódás, szóval mindenki csak figyel és nem a szemembe hanem attól lefelé bámultak amikor megérkeztem a buliba. Egy barátnőmmel mentem aki azt mondta ez normális hogy bámulnak. De én arra vágytam hogy engem mint személyt vegyenek észre, de ez nagyon nem így lett Egyszerűen nem értem. Most akkor melyik összeállításba menjek szórakozni ??? Az a vicc hogy szeretek így öltözni, de eddig csak negatívat kaptam ezzel kapcsolatban.


Volt egy olyan eset is hogy amikor vártam a taximat este buli után és kettő autós is megkérdezte mi mennyi. Nem akartam elhinni hogy mi a fene zajlik itt. Meg is ijedtem, még jó hogy nem voltak erőszakosak mert tűsarkúban futni nem egyszerű.

De aztán ott van az a másik oldal is. Ha inkább úgy megyek ki, mint egy "átlagos" lány, akkor meg azt kapom, hogy „nem vagy elég nőies” vagy „túl egyszerű vagy”. Szóval azt mondják, egy kicsit többet kéne megmutatni magamból. De hát ha ezt teszem, akkor meg "túl sokat mutatok magamból" vagy "prostinak néznek". Vagy simán csak meg akarnak húzni. Hé, akkor, mi a francot akarnak a pasik?

Szóval, ez az egész helyzet egy nagy össze-vissza. Nem értem, szerintem egy ilyen öltözet nem definiál engem mint személy, pláne nem kellene prostinak nézni ha így öltözöm. Mit tegyek?



ápr. 9. 11:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

A bulizós csajok mind ribik. Úgyhogy fogadd el, max. spermabanknak jó vagy!


A normális csajokat egy sima fehér pólóban is észreveszik az utcán. Nem kell az éjszakában ribiskednie!

ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem abszolút de nem ruha függő ez. Sokkal inkább maga a nő illetve kisugárzása dönti ezt el. Valaki miniszoknyában meg magassarkúban közönséges látszatot kelt, mint ezek szerint te is, valaki meg mackónadrágban is írtó szexi tud lenni. Jegyezd meg, néha a kevesebb több. :)
ápr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Azért van különbség a bő mackónadrág, meg a kurvás miniszoknya között.
ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem a ruha teszi az embert, és ez mennyire igaz is. Nem a toprongy a menő persze, sem a pláza cica. Az a bizonyos női vonzerő az viszont igen.
ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést minden olyan nőnek be kellene egy az egyben vágni akik szerint egyetlen egy nő sem a férfiak miatt öltözködik fel, ahogyan. Igazán vérlázító, hogy ennyi hazugság terjed és ennyire gyorsan az internetnek köszönhetően.


Egyébként kérdező: ha te olyan pasit akarsz, akivel bensőséges a kapcsolatotok, vannak érzelmek, figyel rád és te is rá stb, akkor a kurvás öltözködést felejtsd el.

ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%
ha kur.ának öltözől. ne csodálkoz ha annak néznek. meg bulizni jársz, és azt akarod, hogy ne csak a tested érdekelje a pasikat. akkor rossz hír ott a pasik 99% csak az érdekli, persze az első dugás után lehet hogy más is fogja. de ugye érted. a romantikázni akarsz akkor ne a bulikba ismerkedj
ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Egész egyszerűen saját magaddal sem vagy tisztában. Nem a ruhat eszi az embert... tisztulj le odabent, aztán megoldódik a bajod magától.
ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
#7 folyt. : az öltözködésnek igazodnia kell a személyiségedhez, ha ismerkedni mégy.
ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy hétköznapi viseletben is van, aki megnéz, csak épp nem a Don Juan kategória, ezért észre sem veszed...
ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj hogy te másnak akarsz megfelelni és öltözködni is.

Ezáltal te sose tudod elengedni magad és mindíg frusztrált leszel, amit a férfiak észre vesznek és máris csak arra kellenél neki.

DE ha azt megtanulod hogy hogyan engedd el magad és felszabadultan tudsz léteni akkor majd komolyabban vesznek téged is.

ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!