Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak mi bajuk van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mi bajuk van a saját spermájukkal?

Figyelt kérdés
Miért várják el a lánytól, hogy szeresse, de fordítva már nem működik...?
2018. ápr. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én is szeretem a lányok hüvelynedvét. Hol itt a probléma?
2018. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nem várnám hogy szeresse, mert mit szeretne rajta. Az viszont már furcsa, hogy miért undorodik olyan sok férfi a sajátjától is. Megalázó olyasmihez jó képet vágni (netán lenyelni), amitől a jelenlévők fele undorodik, és ezt ki is fejezi. Ha valaki látványosan utálja, nekem is elmegy a kedvem.
2018. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mondjuk én sem értem. Én pl. kifejezetten szeretem lenyalni az adott partneremről majd utána úgy smárolni, bár erre kevés lány vevő :) 22F
2018. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Mert csak a homo férfi szereti a spermát.

Egy férfinak a nőt kell szeretni.

2018. ápr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem aztán semmi, több partnerem is meg volt lepődve, hogy orálszex után minden probléma nélkül megcsókolom őket, pedig ez aztán tényleg a világ legtermészetesebb dolga.
2018. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, pedig hetero vagyok, sajátomé is bejön és a partneremé, akiét lenyelem, csak a spermáját szeretem, szopni nem.
2018. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Az ember saját spermája homo dolog? Ha egy szexi nő élvezésig szopja a farkad és utána lesmárol, attól már homokos vagy? Van olyan ember aki hozzáér (hogy lenyalja, azt már nem merem feltételezni) egy puncin vagy melleken folydogáló g*cijéhez, ami a saját testéből jött ki, (azért mert épp egy nővel szexelt), és ettől melegnek érzi magát? Ezek az emberek magukhoz sem nyúlnak soha, mert farkat fogni is homokos dolog?

Valaki magyarázza ezt meg könyörgöm, mert nem értem. (22l)

2018. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!