Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha már nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha már nem tudok fizetni az úrnőmnek (findom)?

Figyelt kérdés
Még volt munkám olyan havi 80-100 ezer forintot költöttem az űrnőmre általában pénz átutalás vagy ajándékok formájában, azonban féléve leépítés miatt elvesztettem a munkámat és megélhetési válságba kerültem. Minden félretett tartalékomat az űrnőmre költöttem így most nincs is mihez nyúlnom. Szüleim tartanak el jelenleg, hadd ne mondjam micsoda fennhéjázások mellett.. 35F

#domina #BDSM #úrnő #pénzügyi uralom
ápr. 9. 19:45
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
88%
Marad az, h beàllsz hordónak.
ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mindenki saját sorsának a megrontója. A te problémád, hogy hülyeségekre szórtad el a pénzed értelmetlenül. Tudtad amikor fizetsz, hogy nem fogod visszakapni a zsetont, mégis folyamatosan tejeltél a semmiért.
ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt vágod, hogy a betegesen hülye hobbidat a szüleid finanszírozták?

És hogyhogy nem találsz munkát???

ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

35 éves létedre a szüleid tartanak el, és szerinted még a szüleid "fennhéjáznak". Wazze, ezzel a pofával ha én lennék az apád, még ki is tagadnálak.

Nem tudom, milyen állásra vársz, de valamilyent, akármilyent heteken belül lehet találni. A tanári diplomámmal nem volt rangomon alul betanított munkától kezdve mindent megfogni, mert én nem engedhetem meg magamnak, hogy "megélhetési válságba" kerüljek, ugyanis magamat fizetem a számláimat, nem a szüleim. Szóval muszáj volt dolgozni, de aki akar, az talál munkát.

ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el raktári pakolónak, árufeltöltõnek, bármit. Drága ajándékokra meg úrnõre nem lesz elég az a pénz, de arra igen, hogy tököt növessz, és ne a szüleiddel tartasd el magad 35 éves babaként.
ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"megélhetési válság", a pofám leszakad komolyan. :D
ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, legfontosabb, hogy kérj professzionális segítséget pszichológustól. Kell egy külső segítség, akivel átbeszéled a tennivalókat és, aki meg tudja adni neked a megfelelő "mindset"-et, hogy rendbe gyere. Természetesen most nehéz helyzetben vagy, de sokan kerülnek ilyenbe, szóval ne ostorozd magad túlságosan. Fel kell építeni egy egészséges önképet és rendbe kell tenni az életed, professzionális segítséggel nagyobb valószínűséggel fog sikerülni, mint anélkül. Sok sikert, erőt és fel a fejjel!
ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Megélhetési válsága annak van, aki hat elemivel a putrisoron 50.000 ft segélybõl tartja el a négy gyerekét.

Te kényszeres vagy, az más kategória. Olyan mint a szerencsejátékoeok vagy a drogosok.

Gondolom, addig megvan, hogy 35 embernek normálisan már saját családja meg gyerekei vannak, amiket õ tart el, nem hogy még a szülei nyakán él.

ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
A 35 után az f betűt nyugodtan le is hagyhatod.
ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod hogy az ilyen domina findom "nők" nem vesznek téged ember számba? A dominád max megrántja a vállát és él tovább, majd "foglalkozik veled ha lesz megint pénzed, csak hogy válaszoljak a kérdésre.


Egyébként meg jobban jársz ha abbahagyod

ápr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!