Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van különbség a maszturbációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség a maszturbációs és a partnerrel történő, szex orgazmusa között?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy a kéjérzet különböző ha magamnak csinálom vagy partnerrel? Azaz ezt mások hogyan élik meg, ez érdekelne.

ápr. 9. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár tapasztalatból csak minimálisan beszélhetek, de biztosan van, nem is kicsi.
ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen más a kettő.

Alapból azért mert nem mindegy hogy én okozom magamnak vagy a partner nekem.

Azon kívül ezerszer jobban fel lehet izgulni valakivel szex közben mint amikor magammal játszadozom.

ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
A partnerrel történő orgazmus intenzívebb élmény legtöbbször
ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Partnerrel más az izgalmi állapot és sokkal intenzívebb az orgazmus is.
ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként írhatom azt, hogy nagyban függ attól, hol történik az orgazmus. Ha egy nő kezében, ott csak az izgalmi állapot miatt intenzívebb. Ha viszont punciban vagy szájban, olyan érzést magamnak sehogy sem tudok produkálni.
ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen van - az hogy ezerszer jobb! :) Haver ez olyan mint a friss és az újramikrózott rántott hús között a különbség, bár az íz hasonló, s mindkettő meleg, de még is zongorázni lehet a különbséget a két napos, újramikrózott és a frissen sült husi között.
ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Persze. Főleg, ha a puncijában vagyok és egyszerre élvezünk el és érzem a farkam körül a meleg nedvesség közepén, hogy elkezd lüktetni. Közben összeér az izzadt, meztelen testünk, markolászom a fenekét, szopogatom a mellét. Ilyen élményt nem tudok magamnak okozni.
ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy nem vonzó pasival szexelnék, akkor én pl el sem tudnék élvezni, maximum ha nagyon erősen másra gondolnék közben. Annál jobb a maszturbálás közbeni orgazmus, mert azt mindig el tudom érni. Persze a legjobb az, ha egy kívül-belül vonzó emberrel lehet az ember együtt, de az sajnos nem mindenkinek jön össze.
ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Hat.. van amikor nem jobb
ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
#9: Na hogyhogy? Mi történt?
ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!