Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető ez nőknél is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető ez nőknél is, szex közben?

Figyelt kérdés
Jó a szex a nőnek a partnerrel, de a gondolatai egy teljesen másik pasin járnak? Fantáziában vele szexel, ezt hogyan lehet észrevenni a nőn?

#szex #szex fantázia
ápr. 10. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Tudod, vannak már ezek az agyi implantátumok amiket computerre lehet kapcsolni és az agyterületek analizisével következtetnek a gondolatokra. Összedobsz egy ilyent és örülsz.
ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Aham
ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mindkét nemre igaz.
ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem szakértőként, de nagyon szarnak kell lennei az adott embernek ha máson kattog közben. Úgy vélem ilyen nagyon ritkán fordul elő mert inkább nem történik meg a szex azzal az illetővel inkább. A pasik ilyenek esetleg.
ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Jajj, itt a gondolatrendőrség, esetleg arcbűn nincs?

#1984

ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
#4 az a kellemetlen helyzet, hogy a valóságban sok ember nem azzal szexel, akivel álmaiban tenné, hanem akinek hűséget fogadott, vagy aki jutott. egyszer találtam egy régi kutatást a témában (tudományos folyóiratban publikált kutatás a 70-es évek végéről, USA), abban 30-40 % volt azon házas emberek aránya, akik bevallották, hogy időnként másvalakiről fantáziálnak.
ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
*(időnként másvalakiről fantáziálnak SZEX KÖZBEN)
ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem ezt hiába írod 6# mert Én meg nem szexelek olyannal és nem is csináltam olyannal, hogy közben másra kelljen gondolnom. Pedig már benne vagyok a korban és volt par mokám. Tök gáz olyannal lefeküdni aki nem elég jó és mást kell odaképzelni. Ha nem így gondolod nagyon dúrva életet élsz és elgondolkodnék azon, hogy ezen változtassak. Okoska.
ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

#8 de te nem arról beszéltél, hogy TE nem képzelsz oda mást, hanem arról, hogy szerinted szinte SENKI.

azt próbáld megérteni, hogy mások kapcsolata, szexuális működése, stb. nem feltétlen egyezik a tieddel.

ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj csak 9# ha másoknak oda kell képzelni, az már baj. Akkor vagy qurva mind és kényszerből teszi vagy fogyatékos mert olyannal állt össze. Szóval nem adom a pipát neked.

Kívánom, hogy találj egy olyan valakit aki mellett nem kell ábrándozz szex közben másról!

ápr. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!