Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire taszító egy pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító egy pasinak a sötét színű végbélnyílás? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy pigmentáció az oka, de nekem annyira ciki,szégyellem. Minden nőnek ilyen?
ápr. 10. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Nekem a nő számít.

S ha ilyen, ilyen.


45/F

ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem a bőr színe számít. Teljesen normális. Ne legyen ciki, aki szeret az mindenhogy szeretni fog. Főleg ha engeded és élvezed ánuszba 😊😊
ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel. 37/F
ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam a színét nézni, úgy őszintén.
ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ehhez látni kéne
ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ilyen "szépséghibával" az a helyzet hogy te vagy az egyedüli személy aki észreveszi és figyelmet fordít rá. Le merném fogadni hogy ha arra kerül a sor akkor a partnered még észre sem venné. Az emberek nem szoktak figyelni az ilyen apró dolgokra, és észre sem veszik.

Ugyanez a helyzet azzal amikor sötétebb, vagy épp világosabb a bőr valahol, legyen az hónalj, mellek, nemiszervek, itt-ott hiperpigmentáció vagy épp apró pöttyök, satöbbi. Hasonló ez ahhoz mint amikor valaki épp a mellei formája/színe miatt érzi magát rosszul, mert szerinte asszimetrikus, túl sötét a bőr, túl nagy a bimbóudvar, itt furcsa, ott furcsa...Te meg állsz ott, és nem érted hogy miről beszél mert ha kiugrik a szemed annyira bámulod akkor sem látod hogy mi a baj. Az emberek túl nagy figyelmet fordítanak az apró dolgokra magukon úgy hogy közben ők az egyetlenek akik észreveszik.

Szóval nyugi, nincs vele semmi baj.

ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csöppet sem taszitó, sőt számomra lényegtelen szempont.
ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyire sötét?
ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom
ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, de már nem foglalkozom vele.
ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!