Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire nehéz erotikus társkeresőn nőt találni, aki nem fizetős?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyira mint a tinderen és társain.
ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor lehetetlen.
ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nőként tettem fel a kérdést, mert én a napokban tettem fel kép nélkül egy hirdetést, hogy alkalmi kapcsolatra keresek molett nőként férfit. Egyből jött majdnem 10 üzenet. Kiválasztottam a legszimpatikusabbat és másnap már le is jött hozzám több, mint 100 km-ről.


Azért kérdezem, hogy ennyire kevés a férfiak számára a választék, hogy nekem ilyen könnyen összejött?

ápr. 11. 08:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű.
ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ritka,mit a fehér holló.Én is fizetős lányt szoktam magamhoz hívni.Mondjuk eléggé érti a dolgát.
ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

“ Ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor lehetetlen”


Hagyjuk már ezt a baromságot ? Ez a mások hibáztatása dolog.

Full átlagosan is lehet csajt szeretni. Csak tudni kell csajozni. Ha nem tudsz élőben akkor ott sem fogsz tudni

ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-ossal egyetértek. Van egy férfi, régi ismerősöm. Ő nagyon mackós alkatú, amire én totál indulok. Messengeren ráírtam két hónapja és felajánlottam neki a szex lehetőségét. Állítása szerint már két éve nem volt nővel. Tényleg nem előnyös a külseje, pl.ba haja is kihullott már, de nekem így is tetszik. Viszont a modora, hát ne tudjátok meg mennyire gáz, mennyire tapintatlan, egoista, egy igazi nagy paraszt. Akart volna jönni, de néhány beszélgetés után én mondtam vissza. És nem a teste miatt, mert nekem tetszik. Hanem az a felfuvalkodott modor. Hát én nem alázom meg magam.


Ezért regisztráltam a társkeresőre, ahol nagy szerencsém volt, mert egy intelligens férfit sikerült kifogni, aki mellesleg olyan élményt nyújtott, amilyenben eddig nem igazán volt részem.


Tehát igen, rengeteget számít a kommunikáció.

ápr. 11. 08:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy 100-ból talán 1 téged választ. Ha nő vagy 100 jelentkezőből kell csak egyet választani.
ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8


Ez sem feltétlenül igaz. Igaz attól függ milyen vagy

ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy társkeresőn először a képet nézik. Egy mondatban nem tudod megfogni a csajt lehet bármilyen dumád. 1000 férfira jut 1 nő kb. Az üzenetek 99 százalékát el sem olvassák a jobb csajok.
ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!