Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól/nőktől kérdezem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól/nőktől kérdezem. Van-e olyan fétis amit elítéltek?

Figyelt kérdés
Pontosítom a kérdést picit. Ha egy srác alapvetően teljesen normális, egyetemista, volt már több kapcsolata korábban, hűséges stb tehát tényleg meg se mondanád, hogy fura fétise van, akkor ha egy bizonyos fétise kiderülne, előfordulhat, hogy emiatt szakítasz? Ha igen milyen fétis az? Illetve ha csak fantáziában/képzeletben megvalósítható fétis az, az is lehet taszító? (Nyilván legális körökben maradva)

ápr. 11. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Van egy csomó ilyen beteg fétis.


Konkrétumok nélkül nem tudok mit írni, mert van az lenne hogy napestig sorolom, vagy elsorolom az első párat ami eszembe jut és tied véletlen nincs benne, de ugyanúgy elítélem.


Nem tudom minek akkor kérdést kiírni ha ritikzatoskodsz egy anoním oldalon ahol csak betűket lát az ember

ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem találkoztam olyannal, ami miatt szakítottam volna. Láb, szőr, hónalj,nudi volt, de az belefért. L.
ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Van. Pisi, kaki, állattal sexelni, hirtelen ennyi. De ettől persze lehet több, ami nekem nem fér már bele a párkapcsolat kereteibe.
ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze kis millió ilyen van.
ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem nagyon taszít, az a pedofília és a családon belüli dolgok minden formája, akkor is, ha csak szerepjátékról beszélünk (pl. öltözzek kislányos ruhába, vagy játsszam el, hogy testvérek vagyunk, stb.)


Azt hiszem minden mást tudnék valamilyen szinten tolerálni, ha egyébként minden oké a sráccal, és nem csak az adott fétis körül kell, hogy forogjon a szexuális életünk.

ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kaki biztos nem fér bele, meg a durvulás...a többi jöhet.
ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
63%
bár nem nő vagyok de az allatos dolgokon kívül barmi jöhet
ápr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem a húgyszagú nyilvános vécék izgatták. Nem biztos, hogy konkrétan húgyszag izgatta, de ahová behívott, hogy csináljuk ott mindig rettentő büdös volt. Összesen csak 2 alkalommal volt ilyen, és egyikben sem tudott rávenni, hogy odabenn bármit is csináljunk. Annyira nem is zavart ez a fétise, egész más okok miatt mentünk szét.
ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!