Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerülhet egy prűdebb lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet egy prűdebb lányt "beavatni" a szex mélyebb rejtelmeibe?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki elég félénk a szexben. Csak az "alap" két-három póz ami játszik nála. Orális szexet nem ismeri, bár nem ellenzi ha kapja, de adni már nem akaródzik. Kutyapóz évente 1-2x akkor is 1-2 percig, semmi több. Nem is gondol bele hogy a másik örömére sokmindent lehetne tenni, nem csak annyit hogy szétteszem a lábam, mert az egy idő után elég monoton.

Nemrég mondott olyat hogy szeretné az asztalon vagy a kocsiban csinálni, erre amikor lehetőség lett volna rá inkább bebújt az ágyba.

Normál keretek között szeretnék maradni, nem akarok erőlködni semmivel. De szeretném ha kicsit nyitottabb lenne új dolgok felé mert elég egyhangú a szexuális életünk, legalábbis az én részemről.

Mit mondjak/tegyek hogy legalább elgondolkodjon ezeken a dolgokon. Most 31 éves.

(Nem akarok ilyeneket hogy seggből szájba meg kényszerszopatás és hasonlók)


ápr. 11. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, de sok kommunikáció, és nem eröltetni amit nem akar. Az idő majd eldönti, hogy összeilletek e a szexben. Ha nem akkor lépni kell.
ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Izgasd fel 🤷🏼‍♀️
ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felizgul ő, az nem gond. De amikor megkérem hogy jó lenne ha egy kicsit netán a szájával izgatna, vagy csinálhatnánk hátulról, annyit mond ne rontsam el az együttlétet. Pont ő rontja el ezzel. Arra már nem is merek gondolni hogy néhanapján csak úgy lesz*pjon, mire persze én kinyalnám őt.
ápr. 11. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, mintha a korábbi barátnőmről írtad volna.

Én pl kommunikációval eljutottam odáig, hogy néha hajlandó volt legalább beszélni nyíltan, őszintén a szexualitásról.

Aztán természetesen, amikor lett volna lehetőség valami újra, izgalmasra, azonnal vissza bújt a csigaházba.

Fél évig bírtam kb, utána szakítottam, pedig emberileg nagyon jó tulajdonságai voltak, de a szex és az azzal összefüggő dolgokban totálisan tehetségtelen volt. Van ilyen... van akinek jó ( lesz) majd.

ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4, ki tudja lehet ugyanarról a nőről beszélünk.

Arra is szoktam gondolni, lehet én vagyok aki túl sokat kér. De végül arra jutok, nem így van. Nem olyan nagy dolog hogy legyen orál, vagy kutyapóz manapság. Ennél sokkal durvábbakat is bevállalnak egyesek.

ápr. 11. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

5# ki tudja, a monogramja V.E.🤣

De komolyra fordítva, teljesen így van, ugyanis nekem előtte ( ráadásul elsőre) olyan tüzes barátnőm volt 4-5 évig,hogy egyszerűen én nem bírtam az ő tempóját, étvágyát, ötleteit...

Nyitott volt, játékos, és minden szexet rettentően élveztem vele. Neki a szopás kb alap volt, kezdeményezett, sokszor naponta 3-4 valamilyen élvezés megvolt... szóval van ilyen is!

ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam elég alapnak tűnik a kutyapóz és hogy spontán orálisan kielégítem a pasimat. Kérdező hogy látod magadat 2 év múlva, ennyire számodra szürke szexuális élettel? Ha a barátnőd csak a tengeri csillag pózt akarja nyújtani, az elég gáz. Szerintem nem fog változni, de esetleg legközelebb dobd magadat te is tengeri csillag a és mond neki, hogy akkor csináljon ő mindent, különben "elrontja az együttlétet" 😎
ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked én se engedném, lehet sehogyan se.

Aki itt akarja vad idegen hokizó pöcsöktől megtudni hogy mit kell csinálni hogy jó legyen és élvezze a csaj, jobb ha hagyod.

ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!