Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám rávveni a pàrom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávveni a pàrom, hogy intenzívebb élményekben legyen részünk az együttlétein során. Természetesen az évek alatt kitapasztaltuk mi/hogy jó a másiknak, de ezek lehetnének változatosabb/jobb/erőtelljesebb élmények is!?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Beszélgetés erről, nyitottan őszintén hogy mik a vágyak.
ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Megtettem/megteszem. A válasz általában annyi, hogy minden tökéletes

Egyrészt ezt úgy érzem azért mondja, mert annyira nem fontos neki a téma, másrészt mindíg mindent lehet fokozni (szerintem) így azért ez (soha) nem tökéletes

ápr. 11. 13:18
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Rávenni sehogy.

Leülni és elmondani mivel szeretnéd feldobni a szexuális életedet azzal több mindent elérsz.

ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Kettőtökön múlik. Kinek, hogy, mi jó, jobb, mit lehet plusz hozzá adni. Èrzitek szerintem. Lehet neked nem elèg csak. A másiknak igen.

Lehet fokozni ha hagyod is magad vagy ha pont inkább azèrt szólsz, hogy uncsi úgy, és máshogy legyen.

ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Srácok!

Mindent ami ésszerű megpróbáltam, komolyan. Lehet, hogy nem ugyanúgy gondolkodunk erről. Ettől még zavar, mert rövid ideig mindíg feldobódunk aztán vissza a jól megszokott körbe…

ápr. 11. 13:25
 6/17 anonim ***** válasza:
Valahogy vezesd ra
ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 3-as…ezen énis gondolkodtam, hogy lehet ez tényleg csak nekem “kevés”
ápr. 11. 13:27
 8/17 A kérdező kommentje:
4-es bocsánat🤣🤣
ápr. 11. 13:28
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy. Ha olyan, akkor hiába beszélsz vele, ő bemagyarázza,hogy minden tökéletes.

Tudom, hasonló cipőben járok én is. F

ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
út kommunikáld, hogy te mit szeretnél. Sokkal hatásosabb a nőknél...
ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!