Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon visszataszító alkatú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon visszataszító alkatú a szexpartner, de mégis szexelsz vele?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, mi volt az oka hogy lefeküdtél vele?

ápr. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A szex hiánya miatt
ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt annyira visszataszító a hölgy de volt egy tényleg kimondottan jó csaj partnerem.Az a helyzet állt elő hogy a szőke bombázó nagyon kevés volt sex terén .De a nem pont ideál (ő nyomult rám)viszont olyan fuvolázást adott elő hogy a fülem is ketté állt .A seggével úgy kavart hogy egy brazil szamba táncos megirigyelte volna !
ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból pl nagyon sovány alacsony lánnyal:)
ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Szopattam már csúnya csajt, szem becsuk és csak élveztem. Megdugni nem bírtam volna..
ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak másképp működnek, mint a nők.

Egy férfinek a rossz szex is alapvetően orgazmussal végződik. És a rossz szex is jobb, mint a saját marka.


Míg egy nőnél az orgazmus messze nem ilyen evidens dolog, és inkább választja a vibrátort magának, mint egy figyelmetlen, rossz partnert, aki csak ürítőzsáknak használja 3 percig.

ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én egyszer csókolóztam olyannal, aki nem jött be. (nagyon rámenős volt) Nekem az is sok volt már, pedig ő legalább nem volt nagyon visszataszító, csak nem volt az esetem se emberileg, se külsőre. Nem tudok, hogy képes valaki vonzalom nélkül szexelni, nekem nem menne. Mármint fizikálisan nyilván menne, de minek? Akkor inkább maszturbálok olyan pasira, aki tetszik nekem. Visszataszító emberrel nem vágyok semmilyen kontaktusra, annyira nem voltam még sosem kiéhezve.
ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!