Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legcikibb, leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb, leggázabb vagy legundorítóbb dolog a partnernél, ami miatt abbahagytad vagy el se akartad már kezdeni a szexet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Megkérdezte mit szeretnék ebédre vinni másnap melóba.

Itt elment a kedvem és még ő volt megsértődve.

2023. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Kisse ducibb csaj, maniaja a tisztasag, meg 10-bol 8 embert igenytelennek nevez.

Hason fekudt, amikor lebontottam rola a bugyogot, erre megcsapott a rettenetesen eros es csipos seggszag, xarszaggal kombinalva. Szerintem mar 1-2 hete nem mosta ott meg, de a pnajanak is olyan allott mosdatlan szaga volt, hogy majdnem odahanytam. Hat ennyit a nagy igenyessegrol. O is tipikusan olyan, akinek a tisztasag es igenyessig csak a koldokig terjed, onnantol jon Mordor.

2023. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt ilyen, pedig már jópár nővel voltam mindenféle szituban. Oké, volt olyan a barátnőmmel, hogy spontán szexnél erősen érződött, hogy beizzadt ott alul, meg ez pisiszaggal keveredve, de nem volt olyan vészes, hogy leálljunk, csak akkor pont nem nyaltam sokat.
2023. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

2 éve volt...Egy erdélyi lány ide járt suliba Magyarországra, kolis volt. Partiztunk pár ismerősel.. őt akkor ismertem meg egy barát hozta. Úgy alakult hogy nem volt szállásom.. késő lett, azt mondta ne hívjak taxit ő bérel olcsón egy házat egy családtól akik (hát már nem emlékszem mi volt.. meg hogy létezhet ilyen xd mindegy) nem voltak ott.beszélgettünk vagy 2 órát.. majd nyugovóra tértünk.

Egyszer csak meghallom hogy mocorog.. az ágyon. én a földön feküdtem matracon. 2-3 percig mocorgott majd egyszer abbamarad.. majd érzem hogy egy kéz felém nyúlkál tapiz meg így furcsán fogdosta a takaróm :DD

gondoltam én is odanyúlok megfogtam a kezét. elkezdte így moncsikolni xdd majd magához kezdett húzni, közelebb mentem és lesmároltam. Markolászni kezdtem a mellét (elég nagy volt neki legalább C-D) jó volt.. 2 exemnek kb harmad ekkora melle volt. Markolásztam gyömöszöltem. majd máshova is le akartam nyúlni.. de megállított. Még egy kicsit csókoltam majd engedte. lenyúltam a bugyijába. Hatalmas dzsungel volt benne.. de nekem bejön.. bár lehetett volna rövidebb. elkezdtem izgatni a csiklóját.. szinte gyöngyözött. aztán ráfogott a kezemre.. hogy elég.. rámfordult az ágyon és elkezdte kiverni nekem. MEgemlítettem hogy csináljuk. Abbahagyta... elfordult... oszt ennyi :D Jó is volt a dolog.. meg rossz is.. de az a szitu a végén k*baszott cringe volt és fura.. és körülbelül Tavacska volt már a bugyijában pedig. Azóta se tudom mi történt. Nem volt álmaim nője messze sem kissé duci lány volt nagy keblekkel. De azért jó lett volna ha szexbe megy. Így egy kiverős.. masztizós "kamasz bénázás" maradt ez a sztori kicsit.

24/F

2023. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1!

Mit vittél ebédre másnap? Érdekelne.

dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!