Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Újra lehet tanulni az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra lehet tanulni az orgazmus elérésének módját?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Régen csak úgy tudtam elélvezni, ha a csiklómat ingereltem, viszonylag gyorsan és a lábaimat egyenesen kinyújtva megfeszítettem. Amikor elkezdtem randizni és lett szexuális kapcsolatom, leesett, hogy ez a módszer nem igazán kivitelezhető egy férfival. Soha nem fogok élvezni szex közben, ha nem kezdek el dolgozni ezen. Odáig már eljutottam, hogy első orgazmushoz nem kell befeszítenem semmimet és bármilyen póz jó, de csak akkor, ha van csikló izgatás. Ha több orgazmust szeretnék, akkor az már csak úgy jön össze, ha kinyújtom és megfeszítem a lábaimat. Szex közben, csupán a behatolástól soha nem volt még orgazmusom, egy idő után kb. semmit nem érzek. De nagyon szeretném elérni. Lehet ezt tanulni? Van valamilyen módszer, ami ebben segítene?

ápr. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van igen.
ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ez az egyenesen vagy akár behajlítva (nálam) ráfeszítős módszer érdekes, mert ezáltal nekem is könnyebben és gyorsabban lesz orgazmusom.


Sok nőnek nincs hüvelyi (g-pontos) orgazmusa, nekem van bizonyos pózokban és néha akkor is ráfeszítek a lábammal. Egyébként ehhez kell egy jó partner is, akivel tudsz kísérletezgetni, és tudja, hogy mi a jó neked és hogyan csinálja (persze ehhez neked is ismerned kell a saját tested).


A kegel-gyakorlatok (esetleg gésagolyók) segíthetnek abban, hogy könnyebben elérd az orgazmust, a belső izmokat edzed vele, ha nem ismered, olvass utána.


32N

ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj de ismerős, ugyanígy voltam vele, csak hason és nyújtott lábbal sikerült, erős izgatással, csak én már 38 éves vagyok. Az utóbbi egy évben jutottam el oda, hogy vibrátorral, csiklóizgatóval már szinte bárhogy megy, mondjuk nekem volt szex közben is, de mostmár szinte csak a kütyükkel megy :( Engem is érdekelnének tippek
ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet újra tanulni igen
ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És hogyan?
ápr. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!