Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú hajú nőknél mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hajú nőknél mennyire gyakori, hogy szeretik szex közben a hajhúzást?

Figyelt kérdés
Mi az ami élvezetes nekik ebben?

ápr. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Semmi élvezetes nincs benne.
ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban nem rossz :)
ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szeretem ,izgat ha használnak aláznak közben
ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem a hajhúzást.
ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem a hajhossz dönti el, hanem partner-, hangulat- és szituáció-függő. Nálam legalábbis.


Régebben, ha csak úgy random meghúzta, vagy feltekerte a kezére mondjuk kutyapózban, még amikor fenékig ért, az inkább vicces volt, mint izgató.


Most csak vállig ér, meg meg is van tépve, azaz rövidebb sokkal, de ha az előjáték során először csak beletúr, simogatja, aztán egyre erősebben "játszik" vele, akkor kilő az izgalmi rakéta, mert már tudom, hogy mi fog következni. Hogy irányítani fogja a fejemet, ráhúzza majd a farkára, stb.


Szóval én szeretem, de nem "kapcsolóként" működik.

ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex kozben is van 1-2 olyan poz aminel rohadt jo, oralnal viszont nagyon elvezem ha huzzak a hajam es ezaltal diktalva van a tempo.
ápr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom nagyon szereti ha belemarkolok a hajába és meghúzom, miközben kutyapózban döngetem hátulról keményen. A másik kezemmel meg csapkodom a seggét.

Jó orgazmusai vannak olyankor. ;)

ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!