Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tudat alatt szeretik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudat alatt szeretik ha megalázzák őket szex közben?

Figyelt kérdés

Egyik haverom mesélte, hogy az esetek többségében a barátnői a "sima" szexet szerették, de rávezette őket a "keményebb" aktusra. Nem erőszakoskodott velük, nem kényszerűségből mentek bele... hanem hagyták, és több ilyen alkalom után már külön kérték a lányok, hogy úgy csinálják (egyesek még úgy be is izgultak, hogy attól mentek el, ha pl erősen szorította a nyakukat)


Pl. nyakszorítás, fojtogatás, hajhúzás, popó nyalogatás (nő a férfinak) stb. szóval itt nem ilyen latex-korbácsolást kell elképzelni.

De sokaknak ez is megalázóan hangzik.


Most ha 10 nőből 9-erre rávehető, akkor tudat alatt a nők nagy része valójában a "megalázásra" izgul, csak erre sokszor nem is jönnek rá maguktól?


Szerintetek?



2018. jún. 15. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon sok nő izgul ilyenekre, csak abban különböznek, hogy kinél, hol a határ. Én például a lájtosabb verziót kedvelem. Nekem az erős nyakszorítás nem jön be, ahogy feneket sem nyalnék senkinek. Viszont leszorítás, hajhúzás, esetleg kötözés, bilincs simán jöhet.
2018. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Azért kíváncsi lennék, mekkora mintából szűrted le ezt a 10-ből 9 nőt. :D Ba...ki, ti pasik, olyan okosnak hiszitek magatokat. De azért a feneket, azt bezzeg popónak hívjátok, mint az ovisok. :D


Vannak nők, akik könnyen befolyásolhatók. Az említettek között biztosan akadt jó pár ilyen. Vannak olyanok is, akik tényleg szeretik az ilyesmiket. És bőven vannak, akik a pofátokba röhögnének és otthagynának.


Egyébként meg, mégis mi a fenétől megalázó a hajhúzás, a fojtogatás, meg a nyakszorítás?!

Ezek nem megalázó dolgok, hanem a kiszolgáltatottság érzését adják. A megalázás az a viselkedésből jön.

Én spec élből pofánb...nám azt, aki tényleg meg akar alázni. Pedig imádom, ha olyan fizikai erőfölényben van a pasi hozzám képest, hogy esélyem sincs ellenkezni. De ha emellett alázni akar, akkor minimum szembeköpöm, ha esetleg mást nem tudnék tenni.


Szerintem, itt sokan rohadtul el vagytok tévedve, hogy mi micsoda, és valójában mire is gerjednek a nők. Persze, a nők meg beállnak a sorba és bólogatnak a baromságaitokra, mert sokuk nem gondolkodik, csak beleugrik abba, amibe ugrasztják, nehogy prűdnek címkézzétek őket.

2018. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy izgató, de nem mindegy az időzítés... Van amikor teljesen begerjeszt, de van amikor taszít.


26/l

2018. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem minden Nő

Aki eleve szubmisszív beállítottságú az szeretni fogja

De aki nem az nem

Egy Nő azt szereti ha nőként bánnak vele és nem úgy mint egy kapcaronggyal

24N

2018. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hat ez szerinte nagy hulyeseg.

Minden letezo not megkerdeztel errol vagy mindenkivel szexelt az illeto aki ilyet allit vagy eros meggyozodese mert volt mar 10no akit meghuzott es a durva szexet is szerette. Ez nem jelenti azt hogy minden no a fojtogatasra megalazasra stb vagyna. Na es ettol nem is lesz prud mindenki.


En pl nem elvezem ha fojtogatnak vagy megalaznak fenekelnek kikotoznek hajhuzas stb megis szeretem ha a srac tud iranyitani (es szeret is )


Nem csak akkor jo a szex ha valaki "durva"!!!

2018. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Majd ha megkérdeztél 1.000.000 nőt a témában, kérlek akkor mondj véleményt.

Ha egy pasi velem ilyet csinálna, hívnék pár börtönviselt cimbit, hogy tegyék meg vele ugyanazt, amit ő csinált velem.

Szánalmasak vagyok a kis statisztikáitokkal.

2018. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Istenem...amikor a sok "ferfi" attol erzi magat valakinek egy szex istennek ha valakit ut meg szoszerint halalra dug, uti veri a not. Igazi BIKAK jarnak a gyakorira.
2018. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hol láttál te itt ütést? Nem arról van szó hogy a másikat agyonvered :DD


"Megalázás"...az itteni nők-lányok szoktak análra is azt hazsnálják, hogy megalázás. De hogy miért az jó kérdés...Ha az anál az, akkor ilyen erővel ezek is.

2018. jún. 15. 23:34
 10/15 anonim ***** válasza:
A haverod barátnőidben azért lehetnek közös személyiségvonások, ha mindegyiknek a haverod jött be. Valószinűleg ilyen beállítottságú lányoknak imponál a viselkedése, illetve ő is ilyen lányokat választ. Ezért ebből nem lehet általánosítani.
2018. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!