Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kívánja a nő a szexet, aktívan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánja a nő a szexet, aktívan részt is vesz benne, mégsem tud elélvezni mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy partner sem tudta kielégíteni már egy jó ideje. Milyen pszichés dolog tud így hatni a szexre?

ápr. 12. 06:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Mert csak reszelnek a pöcsök.
ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert már ki van égve szexuálisan, na és igen a csak reszelő ptsök.
ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Rengeteg mindentől függhet.

Lehet lelki eredetű is. (Nem szereti párját ,csak szex- kiégés stb.)

Lehet testi eredetű is. (testi adottságokból fakadó vagy, hormonhháztartási probléma.)


Pszichés dolog ami hatni tud az kb a stressz gondok meg úgy kb minden.

ápr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Az altatók,depresszió elleni gxógyszer hatása.
ápr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #3-as írja, azzal, hogy nem minden nő képes orgazmusa. Nekem 2 olyan partnerem volt - az egyik évekig - aki kifejezetten szeretett szexelni, élvezte a szerelmeskedés minden percét, viszont orgazmus nélkül. Sok mindent türelmesen kipróbáltunk, egyikük pszichoterápiás is járt, aztán elfogadtuk, hogy ez így teljesen rendben van.
ápr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Minden nő képes, csak meg kell találni a módját. Ehhez nyilván kell egy tapasztalt, figyelmes partner is, de a nőn legalább annyi múlik, hogy el tudja-e engedni magát, rá tud hangolódni a másikra. A férfin is sok áll nem csak fizikálisan, de mentálisan is. A jó szex és erotika ideális esetben nem ott kezdődik amikor már "action" van, hanem egyébként is tud hatni a nőre, felhúzni az agyát, szétáztatni már szavakkal is, stb stb.

A tabumentes, őszinte, nyílt kommunikáció csodákra képes. :)

ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Az orgazmus nem egyenlo a kielegulessel.

Egy jo intim sok oleleses csokkal simogatassal jaro de orgazmus nelkuli szex utan is erezheted h kielegult vqgy es 4-5 orgazmus utan is erezheted azt h nem laktal jol.

Ez a ketto nem jar kez a kezben a noknel.


Sajat peldam h az orgazmus nelkuli szex nekem sokkal kielegitonb ha megvan benne a sok intim erintes csok. Mint ha van orgazmusom. Azt masztira felszultseg gyors levezetesere hasznalom.

ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ismerni kell a nőt, ismerni kell a csiklót.

Meg aztán kell, hogy maszturbálással el tudjon élvezni, az már fél siker.


2 olyan nő volt életemben, akik először velem élveztek el, mindkettő úgy tudta, hogy már volt orgazmusa, mert az a szint, ahová eljutott, az neki jó érzés volt, majd aztán ahogy a pasi is kész lett, ennek vége lett.

Ebből gondolták, hogy orgazmusuk van.

Aztán jött a csattanó, merev remegéses valódi orgazmus... hát igen, az más.

ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Attól, hogy még maga a nő sem tudja, hogy mi a jó neki .


De azt gondolja, hogy a férfi a béna mert nem találja ki amit még a nő sem tud a saját testéről.


Pedig a nőknek van csiklójuk ami semmi másra nem való csak, hogy orgazmust okozzanak nekik..


A férfiaknak nincs ilyen szervük még is elélveznek az esetek 99%-ban.

ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha életemben nem volt hüvelyi orgazmusom, ellenben csiklóval el tudok élvezni.

Szex közben egyszer fordult elő, hogy azt éreztem, hogy lehetne, de akkor nem történt.

Azt gondolom ez azért van, mert egyrészt a partner nagyon rövid ideig bírja. Másrészt viszont azért, mert senkivel nem voltam még annyira bensőséges kapcsolatban, hogy megfelelelően elengedjem magam. Nincs meg az érzelmi háttér hozzá, a bizalom, ezért nem is tudod 100%-ig elengedni magad.

Legalábbis az én esetemben.

ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!