Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetem alatt hogy kivitelezhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem alatt hogy kivitelezhető a szex?

Figyelt kérdés
Nem konkrét eset, csak általánosságban érdekel. Mert belegondolva elég csekély a lehetőség, főleg hogy felteszem kollégium nem éppen alkalmas, meg nem is lehet. Első eset hogy lakok A városban és B városban vagyok kollégista, és barátnőm is B városban lakik/kollégista. Második eset meg hogy A városban lakom B városban vagyok kollégista és barátnőm A városban lakik. Azt hiszem ez a két helyzet állhat fenn. Ha valakinek van tapasztalata és megosztaná, annak megköszönöm.

ápr. 12. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakhat C városban is, nem feltétlen csak ebben a kettőben. :D
ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban nagyon is kivitelezhető, addig a szobatársak máshol vannak (legközelebb majd ők viszik a csajukat és te mész ki, vagy meghívod őket egy sörre amiért 1-2 órára elmennek máshova). Ha a csajod A, B, C stb. városban lakik te meg nem ott, akkor vagy te utazol át ha találkozni/dugni akarsz vele, vagy ő megy hozzád - problem solved, szívesen :)
ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Óra után szoktam szexelni a tanárnőkkel.
ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban állandóan és mindenhol dugtunk 🤣🤣 simán megoldható, nyugi. Az emberek elég kreatívak, főleg húsz évesen.
ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát saját tapasztalat: A varosban lakom, B varosban lakik a parom es amig kollegista voltam a szobatarsaim altalaban hetvegente hazamentek, a parom meg lejott es neha megesett az eset.

Aztan alberletbe mentem 2 lakotarssal. Ott a kozos fali szomszed hazajart hetvegente a masik szoba meg messzebb volt, szoval ekkor is hetvegente lejott neha es ugy.

Most lekoltozik majd es hat ha nem lesz otthon napkozben a lakotars akkor kihasznaljuk az alkalmat ha rank jon az inger.


Szerintem a masik lakotarsam is vagy itt oldja meg az ugyet vagy hotelbe mennek a parjaval.


A fali lakotarsam meg sajnos ugy oldotta meg, hogy en azt hallottam... elmentem olyankor itthonrol mikor tudtam h atjon a csaja.

ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja az lemaradt, hogy neha en mentem B varosba es a parom egyutt lakik a batyjaval, de nem zavartattuk magunkat; eleg vastagak a falak.


Elozo voltam

ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést ha összezavartam bárkit, szimplán feleslegesnek gondoltam konkrét várost írni különösen úgy hogy nem személyes eset. Illetve tudatlan voltam akkor mert ahogy néztem a kollégiumokat némelyikben 4 fős szobák vannak. Én alapból kizártnak tartottam hogy 3 ember egy időben pont elmegy, a lebeszélés eszembe se jutott. Mindenesetre köszönöm a válaszok :D
ápr. 13. 00:03
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Megkéred a társakat előre, hogy távozzanak.
ápr. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!