Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » USA-ban van olyan állam ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

USA-ban van olyan állam ahol tilos az anális szex, na de ezt hogy tudják ellenőrizni?

Figyelt kérdés
A kérdés nem kamu, a neten utána lehet nézni. Sok más buta szexuális törvény van még. Na de tényleg ezeket, ki és hogyan tudja betartatni?

ápr. 12. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy 2003-ban a Legfelsőbb Bíróság hatályon kívül helyezte ezeket a törvényeket.

[link]

ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Igen valóban, most néztem meg én is. De jó sokáig "élt" ez a törvény többek között. Köszönöm a reagálást a kérdésemre!
ápr. 12. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Minden nőnek alaposan megvizsgálják havonta az ánuszát, néha rajtaütésszerűen rájuk törnek és megkérdezik, hogy kérem itt anális szex folyik? 😂

Sehogy nem ellenőrizték, maximum önfeljelenteni tudta volna magát valaki, de annyira marha meg szerintem nincs sehol.

ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!