Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex után gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex után gyakran előfordul, pici vér szivárog az ánuszomból és picit fáj és kellemetlen. Ezzel mit tudok kezdeni? Milyen orvost kereshetek meg ezzel? 21L

Figyelt kérdés

Minden szex előtt plug-ot használok és rengeteg síkosítót használunk.

Nagyon zavar, hogy a vérzés miatt heti 1x tudjuk csinálni de van hogy 2 hétig egyáltalán nem tudunk így szeretkezni. Negatív kommentekkel légyszíves kíméljetek. Köszönöm.



ápr. 11. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha vérzel utána akkor miért csináljátok? Nem elég intő jel, hogy le kellene állni vele? 26/N.
ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Mert szeretem. Ha nem lenne jó akkor nem csinálnám. Nem mindig szokott vérezni.

ápr. 11. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát jót semmiképp nem teszel vele, és nem is igen normális jelenség.
ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a technikátok, ha mindig ezzel van gond! Az orvos sem fog tudni okosabbat mondani, és vélhetően aranyér probléma lesz az ok!
ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér
ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Síkosito vagy meg több vagy más fajta

Ne vízbázisu legyen

ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy probléma ez, mert már elég jól tudják operálni a végbelet is. 🙈😨🤢
ápr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van aranyerem de sosem véreztem anál után. Nem plugal van a tágítás hanem az ujjával tágít ezt én nagyon élvezem és hamar tágulok. A behatolást óvatosan csinálja utána lehet nyugodtan kedve szerint mozogni.
ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl vastag hosszú a répusz , nincs besikositva tul erős a menet . Hámserülés .
ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!