Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor volt először merevedésed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt először merevedésed? Megijedtél tőle?

Figyelt kérdés
Én 8-10 évesen felhúztam anyám nylon harisnyáját, akkor volt az első.

ápr. 12. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen családi ebéd közben. Próbáltam úgy tenni, hogy senki ne vegye észre.
ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor volt az első, de arra emlékszem hogy idegesített csak. Nem tudtam pisilni rendesen és kényelmetlen is volt.


És igen, jóval később is kezdtem el maszturbálni.

ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Segítek: már csecsemőkorodban is van, csak arra még nem emlékszel.
ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Így van, ha nincs, az nagyon komoly gondot jelent. 2 kisfiú anyukája.
ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9 évesen. Meg nem, csak nem értettem. Ráadásul asszem nem nyugalmi állapotban, hanem konkrétan télen kint...
ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amire emlékszem, kb. 5 évesen. Pisilés utáni cseppmentesitésnél. Nem volt semmi ijedezés mert nagyon jo érzés. Nemsokára rájöttem a "pisilés nélküli cseppmentesitésre":-)
ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 évesen. Nagyon jólesett, egyesek szerint függő lettem. Azóta majdnem mindenre felállt, leginkább amikor hozzáértem.
ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Én már oviban hokiztam és volt orgazmusom. Nem tudtam, hogy mi az, csak csináltam mert jól esett. És már akkor is lányokról fantáziáltam közben, pedig azt sem tudtam mi az a szex és puncit sem láttam.
ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Ez igaz???? Tényleg van ilyen?
ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eskü igaz, ehhez képest nem lettem deviáns. 8. voltam.
ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!