Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szégyenli hogy lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szégyenli hogy lábfétise van?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nincs mit szégyellni rajta szerintem.
ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, csak furának tartom, hogy ezzel is megálldott a sors, vaamint azt, hogy az elleentétes nemet nem érdekli a téma.
ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen engem is az zavar benne hogy ha elmondom akkor a nők lenéznek miatta
ápr. 14. 10:28
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem
ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Picit engem is érdekel a téma, izgat ha a lábam simogatják.


28 f

ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én azt szégyellem,hogy körül vagyok metélve.
ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van csaj aki nyitott erre. Engem pl egyáltalán nem izgat ez a lábtéma (csak a combok), de mégis 2 csajom is felhozta a témát: egyik exem felajánlotta magától, hogy kiveri nekem lábbal, hogy nem e tetszene. Mondtam, hogy nem vagyok lábfétises, de nyilván kiváncsi voltam, így hagytam is hogy csinálja. Hát nem lett nagy siker, emlékszem, hogy el is puhultam, pedig viszonylag ügyesen csinálta. Jelenlegi csajom meg mondta, hogy tudja, hogy a férfiakat mozgatja ez, és hogy élvezzek nyugodtan a lábára, ha akarok.. Tehát a lényeg, hogy még ők kezdeményeztek, hogyha megakarom élni esetleg.
ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A GYK kommentelők többsége számára a seggből szájba jobban elfogadott mint ha egy férfi egy nő lábát szereti simogatni.

Azzal nincs gond ha a mellét, vagy a fenekét simogatja. Na de a lábát. Az borzasztó.

ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 nekem is borzasztó lenne, mert annyira begerjednék tőle, hogy nem is tudnám csinálni! 😀😀😀
ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát így a belső világomban én nem szégyellem azt, de mások előtt inkább, mert nem szeretem ha visszataszítónak mondják ezt 😀
ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!